Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie mogą byc przyczyny, że potencjalny szef na rozmowie kwalifikacyjnej nie patrzy na kandydatkę gdy on mówi? Załóżmy, że ma swój monolog i patrzy tylko na kartki na biurku, ona nie wie gdzie patrzeć więc tez patrzy na te kartki :P. I tak patrzą na kartki a on gada :D Jak ona odpowiada to już patrzy na nią. Co takie zachowanie dla was znaczy? Kandydatka jest brzydka, czy on od razu jej nie polubił? :P A moze jest onieśmielony? :D czy też jest po prostu takim troszkę egomaniakiem i nie ważne są dla niego zasady savoir-vivre? Dodam, że nic dziwnego na twarzy nie miałam bo sprawdziłam :P #pracbaza #rozmowakwalifikacyjna #praca #pytanie #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
Anon: jakie podziwiać? gdy się do kogos mówi i w ogóle na niego nie patrzy spotykane jest raczej tylko u dzieci autystycznych albo u ludzi bardzo speszonych, nieśmiałych. wy chyba nie umiecie sobie tego nawet wyobrazic, wyobraźcie sobie, że nauczyciel wam coś tłumaczy patrząc przez 5 minut w okno i ani razu na was nie spojrzy :P mówi do was a patrzy w okno...już rozumiecie? :P

To jest anonimowy komentarz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przeciez on takich rozmów ma milion dziennie, jest na pewno zmęczony i mu sie nawet nie chce z tobą gadać. Po prostu robi co musi. Mi sie wielokrotnie zdarza, wrecz bardzo czesto, ze wchodze do pokoju na uczelni zapytac o coś profesora, to nawet na mnie nie patrzy i mnie to wcale nie dziwi, jak mu co chwila ktoś dupe zawraca. Musisz sie uważac za pępek świata, skoro tego nie