Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się kiedyś które krypto są najbardziej wartościowe i jak w najbliższych miesiącach/latach będzie wyglądać coinmarketcap? Które coiny waszym zdaniem będą z więkiem najlepiej wyceniane? Chciałbym żeby każdy z Was przedstawił listę 10 najlepszych lub najbardziej prorozwojowych coinów w kolejności od najlepszego.

Zacznę od Siebie:
1. Bitcoin
2. Ethereum
3. MaidSafeCoin
4. Storj
5. Augur
6. Dash
7. Bitshares
8. Factom
9. GetGems
10. Ripple

Ciekawy jestem bardzo waszych typów.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Powstaniec: coś wyczytałem że miało to być w pierwszej połowie kwietnia -- więc jest szansa że dziś, lub jutro lub moim zdaniem na pewno w tym miesiącu. Jaki to będzie miało wpływ? Pewnie będzie Hype wzrost a potem dump :)
  • Odpowiedz
@adrix: Za Counterparty stoi "mesjasz bitcoina" Patrick Byrne, milioner i właściciel firmy Overstock.com, który chce żeby na platformie Counterparty można było w przyszłości handlować akcjami firm jak na Wallstreet.
Counterparty ma również niezłą ekipę devów. Pewnie słyszałeś co ostatnio zrobili?
W ciągu jednego wekendu zrobili to samo co eter tylko na blockchainie bitcoina.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Dzięki za wyjaśnienie, być może jest to jakiś argument. Natomiast nie wiem czy do tego celu nie nadaje się lepiej takie bitshares.
  • Odpowiedz
@marcin-stankiewicz-98: model biznesowy, reklamodawcy płacą za oglądanie reklam plus usługa dla mas czyli kryptograficznie zabezpieczony czat. Dlatego jest powód, żeby wesprzeć ten projekt. Narazie inflacja jest wysoka ponieważ rozdają sporo monet za darmo ale kiedyś to się skończy a wtedy wartość może zacząć rosnąć.
  • Odpowiedz
@adrix: Podam Ci 5, które śledzę, nie licząc BTC, bo to inna kategoria ;]
1. Dash - 10% z wykopanych bloków dla deweloperów. Opensource to piękna idea, ale ktoś musi za to płacić. Dash nie potrzebuje sponsorów, ani takich firm jak Blockstream aby się rozwijać.
2. Blackcoin - Waluta w całości proof-of-stack, na prostych jak cep zasadach, bez kombinowania i filozofowania.
3. Emercoin - Starszy brat Namecoin, którego już dawno
  • Odpowiedz