Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się kiedyś które krypto są najbardziej wartościowe i jak w najbliższych miesiącach/latach będzie wyglądać coinmarketcap? Które coiny waszym zdaniem będą z więkiem najlepiej wyceniane? Chciałbym żeby każdy z Was przedstawił listę 10 najlepszych lub najbardziej prorozwojowych coinów w kolejności od najlepszego.

Zacznę od Siebie:
1. Bitcoin
2. Ethereum
3. MaidSafeCoin
4. Storj
5. Augur
6. Dash
7. Bitshares
8. Factom
9. GetGems
10. Ripple

Ciekawy jestem bardzo waszych typów.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 31
@adrix: w 100% sie zgadzam z wyborem. Dodałbym jeszcze LISK.Wciąż powiekszam moje long term portfolio o te monety. Chociaz co do eth to nie jestem pewien wzrostów bo jest to swego rodzaju paliwo, a jak paliwo jest drogie to sie wolniej rozwija wszystko.

Ogólnie w tym i moze nastepnym roku będziemy przezywac drugi dziki zachód ze zdecentralizowanymi aplikacjami, tak jak to miało miejsce z altcoinami w '13. Będzie powstawało tego pełno
@zawszespoko: Ja to nie wiem czy rozsądnie robię, ale póki co nie ładuje się w altcoiny, czekam na rozstrzygnięcie z bitcoinem, obstawiam kierunek górny, uważam że dopiero wtedy będzie dobry okres na altcoiny, aczkolwiek mogę się mylić.
@adrix: Liczba Syscoinów w obiegu będzie zmniejszona dwukrotnie. Może się dziać. A Decret to bardziej intuicja, młoda waluta, która jeszcze nie miała nawet debiutu na Poloniexie, wszystko przed nią.