Wpis z mikrobloga

@Cheater: Skąd wiesz, że nie klepie? Czytam jego blog wybiórczo ale zdaje się, że kiedyś pisał w czym siedzi. (wiem mógł tylko pisać, dowód nie wrzuca) Samego tradera nie widzę żeby gdzieś oprócz swoich social media coś wrzucał, robią to jego czytelnicy którzy wyraźnie uznają jego artykuły za wartościowe.
  • Odpowiedz
@Cheater: Trader21 czerpie zyski z rynków finansowych. Z tego co kojarzę to obecnie inwestuje na giełdzie Rosyjskiej, w złoto, waluty oraz w niewielkim stopniu w nieruchomości. Uważa że czeka nas krach i reset długu, dlatego takie pozycje.
  • Odpowiedz
@kingscrown: Wrzucałem już, ale nieważne. Ważne, żeby rozsyłać ten wykład dalej. Jest na prawdę bardzo dobry!
@Cheater: Ojej... Wszystko zroumiałem, świetny bo widziałem na żywo (na początku marca) i zdążyłem to przeanalizować, potrafię :)
No i do pytania 0. :D Skąd wiesz, że trader21 nie klepie kasy na rynku? :D ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Cheater: 1. wrzuciłem go tu po tym jak go obejrzałem do końca. 2. 100% 3. potrafię ale nie będę Ci kieszeni napychał za darmo.
Trader21 prowadzi bloga ale to jego 1wsze wystąpienie na żywo publiczne. Jak zarabiasz $ na tradowaniu to nei boli zarobić jeszcze na blogu i lekkim zarobku na nim. Ma czas i musi go na coś wykorzystac.
  • Odpowiedz
@Cheater: Nie, nie opisywał swoich wyników, ALE. Ale opisywał swoj pogląd na rynek (na początku każdego roku) i rok później opisywał jak to się skończyło. Wielokrotnie mówi w co inwestować oraz w co sam inwestuje, przyznając się przy tym do swoich porażek.
Mam jeszcze jeden argument, szkolenie Tradera21 z HQ traders, mój kumpel wykupił sobie to szkolenie, inwestował zgodnie z tym co mu polecili na tym szkoleniu i..? Jest do
  • Odpowiedz
@Cheater: może wkręcać - co nie zmienia faktu, że na tym wykładzie mówi w co wg niego należy inwestować, a w co nie. Czy ma rację? Tylko czas pokaże.
A kogo innego polecisz?
  • Odpowiedz
@midq: @kingscrown: Rozumiem że większy popyt = wzrost ceny, a tym samym spadek rentowności, bo trzeba zapłacić więcej za obligacje? Musiałem przesłuchać kilka razy, bo nie mogłem zrozumieć jak inwestorzy mieliby zarabiać na spadkach rentowności, ale chyba chodzi po prostu o przewidzenie wzrostu popytu?
  • Odpowiedz