Wpis z mikrobloga

@darkeldo:
Na klocku zawsze była płatna, ale w PS4 też już jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym że w ramach abonamentu na Xbox One masz dostęp do czterech porządnych pełnych wersji gier co miesiąc, ale w konsoli Sony głównie badziewia. Sam opłacam mimo, że praktycznie nie gram on-line.
Poza tym Xbox One ma EA Access (a PS4 nie), który za niewielką sumę umożliwia dostęp do porządnych
@darkeldo:
Masz dwie gry z XO i dwie z X360 we wstecznej zgodności. O ile wiem te z X360 zostają na zawsze, a te z XO działają tylko w trakcie trwania abonamentu. Co do tego drugiego ktoś ewentualnie mógłby się więcej wypowiedzieć.

EDIT:
Znalazłem :)

> Co stanie się z moimi grami uzyskanymi w ramach programu Games with Gold, jeśli anuluję moją subskrypcję konta Xbox Live Gold?

Jeśli anulujesz subskrypcję, nie
@darkeldo: polecam ps4, tytuly z xone golda i tak CI sie znudza
na ps4 masz wiecej graczy i to najwazniejsze jesli grasz online np gta 5
latwo i szybko wymienic jakas giere na olx
lepsze parametry i ladniejszy wyglad nie tylko konsoli ale i menu
@darkeldo:
Ja mam #ps4 Głośność faktycznie pozostawia wiele do życzenia, ale można porównać z PieCem. Pad o wiele wygodniejszy od tego z Xklocka, do tej pory myślałem, że stare DualShock są idealne, a bo jest większy i mimo to nie ciężki, bateria trzyma ile trzeba, chyba, że jesteś hardkorem.
Co do PS+: jeżeli nastawiasz się na gry z abonamentu bo nie bardzo Cię stać na nowsze gierki to nie masz co
@darkeldo: Gh0st wymienił ci konkretne zalety konsoli i w pełni ma rację. Nie wiem jak z PS4 ale ja ze swojego xklocka jestem zadowolony a kupiłem 2 tygodnie temu. Ograłem już kilka tytułów (Wiedzmin 3 , The Wolf Among Us, Tomb Rider, AC:Unity czy Black Flag) i wszystko naprawdę dobrze chodzi.

Jedynie co mogę ci powiedzieć o PS4, że ma ciulowy pad. Duży i trzyma się go jak za krowie suty