Wpis z mikrobloga

Mirki!

Wszyscy zainteresowani #bieganie #biegajzwykopem - mamy dla Was coś specjalnego!

Jesteśmy grupą zapaleńców (dosłownie i w przenośni) organizujących mordercze biegi na Pustyni Błędowskiej.
Najbliższa edycja biegu - 7 maja. Trasa? 100% piach! Wyzwanie dla najlepszych! Biegniesz przez 5 kilometrów, 3 godziny lub 9 godzin (to nie żart!). Biegniesz tyle okrążeń, ile zdołasz.

Chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w tym biegu i dlatego mamy dla Was coś specjalnego:
Spośród plusujących wybierzemy 5 osób które dostaną pakiet startowy na wybraną przez siebie kategorię i 5 osób dostanie koszulki z naszym logo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie przez #mirkorandom w piątek o 20:00

Jeśli natomiast ktoś z Was byłby zainteresowany udziałem w biegu to zgłoszenia przyjmujemy tutaj (przez PW) lub na adres mailowy zgloszenia@biegherosa.pl
Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz kategorię startu.

#rozdajo #rozdajozadarmo

Pobierz Bieg_Herosa - Mirki!

Wszyscy zainteresowani #bieganie #biegajzwykopem - mamy dla W...
źródło: comment_XTCBhPZy0fWcBvqwpXm0glrNPj38uPQw.jpg
  • 18
@Bieg_Herosa:
Cześć,
Bardzo Dziękuję za pakiet startowy ale 8 maja mam dwa biegi pierwszy to 10km Bieg Szpota w Swarzędzu, a drugi zaraz po nim kilka godzin Wings for Life w Poznaniu, więc ta data 7 Maj nie zabardzo mi pasuje :(
Jeśli pakiet przepada to chetnie się zpiszę i pojawię w lipcu na kolejnych edycjach biegu Miraże lub Lisy Pustyni :) Pozdrawiam

Ps: Może wylosujcie za mnie kolejną osobę :)
@Bieg_Herosa: Bardziej zaplusowałem ten wpis, aby go wypromować niż coś wygrać, ponieważ podoba mi się inicjatywa. Jednak wychodzi na to, że wygrałem pakiet startowy :) Jeśli istnieje taka możliwość, to chciałbym, aby nagroda przeszła na kolejny termin, wtedy postaram się go wykorzystać :) Teraz niestety koliduje mi on z ważnym rodzinnym wydarzeniem.