Wpis z mikrobloga

Ze stanowiska prezesa Lotosu odwołano Pawła Olechnowicza by zastąpić go niedoświadczonym, 37-letnim kolegą ex-PiSowca Adama Hofmana, Robertem Pietryszynem, kolesiostwa i kumoterstwa PiS ciąg dalszy.

O Pietryszynie było głośno w 2014 roku, kiedy do prokuratury trafiło zawiadomienie dotyczące nietypowych zachowań na kontach Adama Hofmana, ówczesnego rzecznika PiS. Okazało się, że otrzymywał on wielokrotne pożyczki od Pietryszyna na kwotę łączną równą 70 tys. zł. Pietryszyn miał nawet pełnomocnictwo do kont bankowych Hofmana i jego biura. Jednak prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w tej sprawie. Nieoficjalnie mówiło się również, że Pietryszyn dzięki Hofmanowi zrobił karierę.


http://www.wykop.pl/link/3115997/rada-nadzorcza-lotosu-odwolala-prezesa-pawla-olechnowicza/

#neuropa #gospodarka #dobrazmiana #bekazpisu #koledzy #mikroreklama
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@worldmaster: Olechnowicz był prezesem najpierw Rafinerii Gdańskiej, a po przekształceniu prezesem Lotosu od 2002 roku, nie ma nic wspólnego z "poprzednim układem", ani żadną partią polityczną.

To przedstawiciel obecnego "układu" zajmuje miejsce świetnego fachowca z doświadczeniem.
  • Odpowiedz
@1Jurko: Oj ciężko będzie przebić ich rządy. Te wszystkie szoguny, bule, kłamstwa i zdrady. Tak szczekacie hurr durr zwalniają bezprawnie z dnia na dzień i powiem że dobrze robią. Może wreszcie POzbędziemy się tego raka który toczy nasz kraj. A im więcej świnie kwiczą tym bardziej jestem zadowolony bo ten agonalny kwik zwiastuje zmiany.
  • Odpowiedz
Polska musi wyjść spod niemieckiego buta. Niestety w tym celu potrzebne jest przewietrzenie szatni


@worldmaster: hehe lol, a odstawiając na bok tym podobne hasła, w jakim aspekcie Lotos musi wyjść na prostą?
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Czy dysponujesz czymkolwiek, co mogłoby potwierdzac związek tego człowieka z jakimkolwiek środowiskiem politycznym? Czy po prostu tak sobie gegasz bo lubisz teorie spiskowe...

Czytałes artykuł w linku? Wstawili się za nim wszyscy od współpracowników po związki zawodowe, facet zwiekszył zyski Lotosu CZTEROKROTNIE.

Był prezesem podczas kadencji SLD-PSL, PIS-Samoobrona-LPR, PO-PSL i teraz PiS.
  • Odpowiedz
Czy dysponujesz czymkolwiek, co mogłoby potwierdzac związek tego człowieka z jakimkolwiek środowiskiem politycznym? Czy po prostu tak sobie gegasz bo lubisz teorie spiskowe...


@Ospen: tak, chociażby tym że sam parę lat temu mówił że Lotos nie ma zamiaru sponsorować Lechii Gdańsk, ale jak pojawiły się naciski ze strony Tuska, to jakimś dziwnym trafem Lotos nagle stwierdził że to dobry pomysł.

Ja nie mam zamiaru mówić że on był złym prezesem
  • Odpowiedz
@Adams_GA: I to, że Tusk musiał "naciskać" na niego jest świadectwem jakichś powiązań?

pewnie robił swoje, ale też w razie czego siedział cicho.


Jak ja uwielbiam to "pewnie" ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz