Wpis z mikrobloga

Mirki jesli macie konta w #ing sprawdzcie sobie tranzakcje z weekendu i zeszlego tygodnia. mi zdublowalo tranzakcje platnosci w UM #krakow . na infolini ing powiedzieli ze maja wiecej takich zgloszen i ze pracuja nad tym ale jak by pieniedza nie byly za dwa dni na koncie to trzeba reklamacje zlozyc. #bankowosc #bank jakies pomysly na odpowienie tagi? #oszukujo
andrzejrybnik - Mirki jesli macie konta w #ing sprawdzcie sobie tranzakcje z weekendu...

źródło: comment_w4YTmBAKyZIEetGDWC80MqkbCs4r2iYe.jpg

Pobierz
  • 11
@L3AD3R: > do 26 r zycia
za późno :), BZWBK akurat nie przeszedł jakiś tam stress testów jakiś czas temu więc wolałbym nie trzymać tam większej ilości kasy. Z Millenium uciekła w popłochu właśnie do ING moja teściowa twierdząc, że chcą ogolić klienta na każdym kroku.
@lucash9: jeszcze jest mbank, ale to bank czy lsto internetowy.
Aha jeszcze zapomnialem o Aliorze, wlasnie tam bym chcial sie przeniesc bo mam kantor alior i jestem zadowolony
@L3AD3R: #!$%@? mBank to był fajny naście lat temu. Teraz to co tu opisują dzieje się też w mBanku. Jakieś opłaty z sufitu za nieistniejące karty na przykład. Albo jeszcze lepiej, żonie zablokowali kartę twierdząc, że została zeskanowana co akurat jest bzdurą, nie informując kiedy ani gdzie, bo to tajemnica, jednocześ za wyrobienie nowej dodatkowa opłata. Alior muszę sprawdzić w takim razie.