Wpis z mikrobloga

Solidny #!$%@? wszystkim tym technikom, którzy projektują od wielu lat wszelkie telewizory, radia, magnetowidy, dvd, konsole itd. że gniazda i kable trzeba podłączać z tyłu. Jeszcze w przypadku mniejszych urządzeń idzie to znieść jakoś. Ale jak za każdym razem chce się coś podłączyć do telewizora, szczególnie tych kineskopowych, ale te nowe plazmy i LCD też dotyczy, to zawsze trzeba je odsłaniać i na czuja szukać gniazda antenowego, scart albo hdmi, zwykle jest ciemno za telewizorem i #!$%@? wtykaj te kable. Zwykle nie mam z tym problemów, bo robiłem to już setki albo tysiące razy, ale skoncentrowanie i marnowanie na tym czasu jest #!$%@?ące. A najgorzej jak jednak są problemy i nie mogę trafić! Jakkolwiek dwuznacznie to brzmi. I wtedy szuram tym kablem o obudowę na czuja żeby trafić w gniazdo. #!$%@? w dupę i solidny #!$%@?.

Natomiast pochwały i ukłony tym inżynierom, którzy gniazda słuchawkowe, hdmi, chinche i inne umieszczają z przodu lub z boku telewizora.
#elektronika
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio: najczesciej jednak sie da, a to ludzie sa leniwi. w wiekszosci pozostalych przypadkow to #!$%@? ( nie przemyslane) podpiecie/umiejscowienie sprzetu. a juz beka z ludzi, ktorzy nie zostawia zapasu przewodow, a potem placzą, ze sie nie da
  • Odpowiedz
nie widziałeś nigdy telewizora z gniadami cinch z przodu albo z boku?

@Axelio: Ale to było w kineskopowych czasach. Teraz takie wejście teraz byłoby grubsze niż obudowa telewizora na jego skraju.
  • Odpowiedz