Wpis z mikrobloga

Solidny #!$%@? wszystkim tym technikom, którzy projektują od wielu lat wszelkie telewizory, radia, magnetowidy, dvd, konsole itd. że gniazda i kable trzeba podłączać z tyłu. Jeszcze w przypadku mniejszych urządzeń idzie to znieść jakoś. Ale jak za każdym razem chce się coś podłączyć do telewizora, szczególnie tych kineskopowych, ale te nowe plazmy i LCD też dotyczy, to zawsze trzeba je odsłaniać i na czuja szukać gniazda antenowego, scart albo hdmi, zwykle jest ciemno za telewizorem i #!$%@? wtykaj te kable. Zwykle nie mam z tym problemów, bo robiłem to już setki albo tysiące razy, ale skoncentrowanie i marnowanie na tym czasu jest #!$%@?ące. A najgorzej jak jednak są problemy i nie mogę trafić! Jakkolwiek dwuznacznie to brzmi. I wtedy szuram tym kablem o obudowę na czuja żeby trafić w gniazdo. #!$%@? w dupę i solidny #!$%@?.

Natomiast pochwały i ukłony tym inżynierom, którzy gniazda słuchawkowe, hdmi, chinche i inne umieszczają z przodu lub z boku telewizora.
#elektronika
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio: Najlepszy tu jest samsung, ktory ma gniazdo sluchawkowe z tylu, ale nie jakos na brzegu tylko pomiedzy innymi zlaczami a kilka cm od niego jest gniazdo serwisowe... tez jack 3,5mm.
  • Odpowiedz
@Axelio: A jak ty sobie wyobrażasz taki telewizor z kablami z przodu? Podłączasz DVD, konsolę, magnetowid i cholera wie co jeszcze i potem masz plątaninę kabli na widoku. Podłączanie sprzętu to chyba nie jest tak częsta czynność, że odsunięcie telewizora na chwilę, a potem wsunięcie go z powrotem stanowi jakiś problem.

No chyba, że chodzi o gniazdo słuchawkowe - do niego akurat powinien być łatwy dostęp, bo słuchawki się podłącza
  • Odpowiedz
+40

Solidny #!$%@? wszystkim tym technikom, którzy projektują od wielu lat wszelkie telewizory, radia, magnetowidy, dvd, konsole itd. że gniazda i kable trzeba podłączać z tyłu. Jeszcze w przypadku mniejszych urządzeń idzie to znieść jakoś.


@Axelio: jakieś biedne te TV, mój ma oba USB, antenowe i jeszcze jakieś z boku

te rzadziej zmieniane faktycznie, są z tyłu, ale nie ma problemu z wtrafieniem, taka technika ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Axelio: jeszcze jak na jakiejś nieruchomej vesie wisi telewizor. Wtedy weź cokolwiek podłącz jak jeszcze tego nie robiłeś. #!$%@? się więcej niż z jego powieszeniem... no tak, bo trzeba zdjąć, znaleźć to gówno, wetknąć, i powiesić. Tam pół biedy jak jest na jakimś ramieniu, choć za każdym razem się boję że się wszystko epicko #!$%@? jak go za mocno odsunę :D
  • Odpowiedz