Wpis z mikrobloga

Czy pójście na wesele własnej siostry bez osoby towarzyszącej, będąc w wieku 24 lat, to #przegryw czy duży przegryw? Wszyscy przyjdą z partnerkami/partnerami a ja sam #!$%@?. Cieszę się, że siostra wychodzi za mąż ale czuję że wesele będzie dla mnie #!$%@?. Całe życie #tfwnogf, niby ostatnio wyszedłem do ludzi i jest lepiej, na uczelni z różowymi mam dobre kontakty, ale wszystkie pozajmowane, oczywiście ta którą mój #!$%@? umysł wybrał na wybrankę mojego serca też chyba został mi już tylko sznur

  • 8
@apanKuba: Jak znasz mniej więcej towarzystwo i będziesz miał z kim się napić, pogadać przy stole - bo zapewne posadzą Was mniej więcej zgodnie z wiekiem - to idź sam.
Jak masz jakaś koleżankę, z która i można się napić i potańczyć - zapraszaj.
To proste.
Aha - i nie wieszaj się, bo siostrze będzie przykro.
@apanKuba: Przed Tobą jedno jedyne wesele, wyobraź sobie, że ja takich samotnych wesel miałem już 4 i pewnie kolejne też takie będą, ale powiem Ci, że wydaje się, że inni goście będą się na Ciebie gapić i wytykać palcami, a prawda jest taka, że każdy zajmuje się sobą i wcale nie są tutaj potrzebne hektolitry alkoholu. Z racji tego, że to wesele Twojej siostry, więc połowę gości będziesz znał, więc będzie