Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, z tej strony #przegryw 22 lvl, ostatnio znudzony już pałowaniem wiplera postanowiłem, że się przełamię i pójdę na #roksa . Anonsów w moim mieście sporo, a ja wybierałem tylko takie w przedziale 18-24 lat, wolałem żeby to była moja rówieśniczka, wiadomo, że taka 20 latka miała też o wiele mniej #!$%@?ów niż 40 letnia diva. Ogolnie zawsze mnie to brzydziło, ale 22 letnie życie w prawictwie zmusiło mnie do podjęcia takich kroków. Chwile szukania i mam "studentka Gosia" czy jakoś tak, dziewczyna 20lat, mało zdjęć, bo tylko 2 i też nie takie odważne jak w innych ogłoszeniach, ale figura dziewczyny mi się spodobała, 200zł/h chwila myślenia i padła decyzja na Gosię. Dzwoniłem do niej jednego dnia i numer nie aktywny, pare godzin później dostałem smsa, że numer jest już aktywny, ale nie odbierała telefonu. Wkręciłem się już w ten plan pójścia na dive, więc następnego dnia szukalem jakiegoś innego ogłoszenia, ale pomyślałem, że jeszcze dziś sprobuje zadzwonić do Gochy, odebrała bardzo nieśmiało, była dość słabo dyspozycyjna, więc umówiliśmy się dopiero na kolejny dzień. Pominę już opis moich przygotowań do tej wizyty i ile mnie to nerwów kosztowało xD A Więc trafiłem już pod klatkę Gosi, byłem chyba cały mokry z nerwów, drżącą ręką zapukałem do jej drzwi.
I tu rozpoczyna się kolejna część tej historii, otworzyła mi śliczna dziewczyna, była tak przestraszona, chyba bardziej się stresowała niż ja, wzieła pieniadze i powiedziała zebym sobie usiadl, ani ja ani ona nie wiedzieliśmy chyba jak się zabrać do tego po co tam poszedłem. Chwile jakiejś gadki, ja nie wiedziałem o czym z nią pogadać, zapytałem którym jestem jej klientem tego dnia, odpowiedziała speszona, że pierwszym. I tak spięci chwile rozmawialiśmy, nawet nie pamiętam o czym, ale po czasie sytuacja się rozluźniła. Ogólnie przegadałem z nią około 2h. Zacząłem ją wypytywać o różne prywatne sprawy. Okazało się, że przyjechała na studia, a że nie ma ciekawej sytuacji finansowej w swoim rodzinnym domu, koleżanka namówiła ją na rokse, Ona sama nie chce ponoć tego robić, miałem być jej 2 klientem, odbiera telefon tylko jak ma ogromny problem finansowy. Normalnej pracy szukała, ale cięzko coś znaleźć, kiedy ma sporo nauki i zajęć, bo studiuje bardzo wymagający kierunek, nie wspomnialem jeszcze o tym, że jest naprawde inteligentną i skromna dziewczyna. W ciągu naszej rozmowy popłakała się, ja ją chwiłę przytuliłem i tyle miałem za 200zł xD Gosia chciała mi oddać pieniadzę, ale nie wziąłem. Powiedziała mi, że jestem spoko typkiem, i że potrzebowała komuś o tym powiedzieć oraz przeprosiła mnie ze tak wyszlo.
I teraz tak, zrobiło mi się bardzo przykro z całej historii jaką mi opisała o sytuacji w jej domu, szkoda mi dziewczyny, szczególnie, że jest to zdecydowanie NORMALNY różowypasek, który zrobił to serio bardziej z przymusu, niż chęci pieniędzy na nowe szpilki, czy seksu.
Proszę was Mirki o radę, chciałbym z jednej strony jej jakoś pomóc, umówić się z nią, pomóc jej ogarnąć jakąś pracę chociażby na 1/4 etatu, ewentualnie od czasu do czasu pożyczyć jakieś pieniadze, zeby nie byla zmuszona spotykać się ze spoconymi januszami. Z drugiej strony obrzydza mnie to, że wybrała taką pracę, wkoncu jakiej by to zlej sytuacji nie miala, zawsze znajdzie sie jakies inne rozwiazanie, niż dawanie dupy.
Sam nie wiem co mam robić, jest to super dziewczyna, można się zakochać, ale jak już raz się puściła bardzo prawdopodobne, że niedługo zrobi to kolejny raz.
Co uważają Mirki, zaprosić ją gdzieś? nawiązać lepszy kontakt i pomóc jej żyć normalnie, czy olać i się nie pakować, bo jeszcze się zakocham i dopiero będę miał problem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 72
"studentka Gosia" czy jakoś tak, dziewczyna 20lat, mało zdjęć, bo tylko 2 i też nie takie odważne jak w innych ogłoszeniach[...] 200zł/h


@sokytsinolop: a w tym co podałeś:

"Ola dd", lat 21, jedno zdjęcie i raczej typowe jak na ten portal, 400zł/h


tylko w opisie ma "To ja Gosia" na tym kończą się podobieństwa.