Wpis z mikrobloga

Coś mi się wydaje jakby zamienić ją w tym poście z Pawłowicz to byś zmienił zdanie


@juby0001:

Ze zdaniem "czekolada smakuje paskudnie" bym się nie zgodził, ale jakby zmienić "czekoladę" na "gówno" to już pełna zgoda.

Hejtu na Pihowicz nie rozumiem - tak w wieku średnim wyglądają upragnione "ciche szare myszki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OldFuckinPyroRex: Chłopie a co do tego mają jakiekolwiek tytuły? Plecie bzdury za każdym razem jak ją widzę w telewizji czy słucham w radiu. No ale stawiam że jesteś fanem nowtwórczej więc się nie dogadamy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Plecie bzdury za każdym razem jak ją widzę w telewizji czy słucham w radiu.


@juby0001: Rozważ opcję, że nie plecie bzdury, tylko nie rozumiesz o co biega.

No ale stawiam że jesteś fanem nowtwórczej więc się nie dogadamy.


@juby0001:

Mając do wyboru:

- partię moherów, czerwonych prokuratorów, nieudaczników i chorych psychicznie,
- partię oszołomów i wyliniałych muzyków,
- partię ciepłych kluch
- partie przedsiębiorców, prawników, kapitalistów

to wybieram tą ostatnią.
@OldFuckinPyroRex: > Rozważ opcję, że nie plecie bzdury, tylko nie rozumiesz o co biega.

Po tym zdaniu nie wypada mi zrobić nic innego niż zakończyć rozmowę, no ale...
Czy dla Was każdy kto nie popiera waszych pomysłów i ma inne poglądy to od razu nie rozumie?

Ochłoń trochę. Z nich tacy kapitaliści jak i z PO.

Ale wiesz że w każdej z partii są i prawnicy i przedsiębiorcy? To żadne osiągnięcie.
Czy dla Was każdy kto nie popiera waszych pomysłów i ma inne poglądy to od razu nie rozumie?


@juby0001: Zazwyczaj tak.

Ale wiesz że w każdej z partii są i prawnicy i przedsiębiorcy?


@juby0001: Jest różnica między prawnikiem, który pracował w zawodzie a "prawnikiem", który nie pracował w zawodzie, tylko wyciera tyłek po jakichś czwartoligowych "óczelniach" prywatnych lub jest bucony przez własnego promotora.

Partie z prawdziwymi kapitalistami a nie z
@OldFuckinPyroRex: Aha, czyli mam rozumieć że inne poglądy niż poglądy neuropków to debilizm i kto tak uważa to idiota? Spoko, logika.

Sorry, ale widzę że jesteś zaślepiony nowotwórcza i ta rozmowa nie ma po prostu sensu, zaakceptuj to że ludzie mają we większości ludzie mają inne poglądy niż Wy.