Wpis z mikrobloga

Ktoś mi powie czy przelewy własne, przelewy przychodzące i przelewy wychodzące (m.in. mTransfer) liczą się jako transakcje bezgotówkowe w #mbank uprawniające do nie płacenia z kartę kredytową? Nie dość, że podwyższyli z d--y limit transakcji na >240 (ze 120!!) to jeszcze mi dzisiaj naliczyli opłatę, a byłem przekonany, że mam wymaganą liczbę tylko, że liczyłem z ww. przelewami #banki #bankowosc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pizzabhoy: transakcje bezgotówkowe w karcie kredytowej to takie z użycie karty a nie rachunku, które de facto jest podpięty tylko do karty (opcjonalnie) + przelewy z tej karty (nie z rachunku). Przelewy przychodzące to już w ogóle abstrakcja - nie liczy się to na bank!
  • Odpowiedz
@MichaelT128: @promocyjnaaga: ja rozumiem to stanowisko ale choćby i w opisie karty jest napisane (posiadam Miles&More) "Mile naliczane są oddzielnie za każdą transakcję bezgotówkową (z wyłączeniem mTransferu oraz przelewów z rachunku karty kredytowej)." Brzmi to tak jakby wszystkie transakcje tj. zarówno mTransfer jak i przelew z rachunku był transakcją bezgotówkową jednak za nie mil nie otrzymam no ale do liczby transakcji powinny się wliczać.
  • Odpowiedz
@pizzabhoy, do transakcji bezgotówkowych, które uprawniają do braku pobierania opłaty za kartę zalicza się wykonany z karty kredytowej: mTransfer oraz przelew wychodzący (zarówno na rachunek w mBanku jak i poza mBank). Przelewy przychodzące nie są brane pod uwagę.

Pozdrawiamy
Zespół mBanku

Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • Odpowiedz