Wpis z mikrobloga

Dobra, bo mi się flaki wywracają od waszych kłótni.
Proponuję sensowny podział tagów, żeby nie zakłucać przekazu informacji.
#tibia, #tibiazwykopem - ogólne tagi o Tibii, przy czym pierwszy mógłby być głównie do informacji o zmianach, tj. produkcie CipSoftu ze strony t*.com.
#tibiarl - real tibia, czyli oficjalne serwery.
#amberots - wiadomo.
#mirkots - poswiecony tag serwerowi wykopowemu.
#otszwykopem, #otszmirko #mirkoots czy po prostu #ots - oranie na serwerach prywatnych, gdzie na stałe miejsca raczej się nie grzeje. A jeśli jednak serwer na dłużej to tag z nazwą serwera.

I wsio. Nie zrobi wam to problemu piszącym, uprości przekazywanie info i mniej #!$%@? wywoła. No chyba, że nadal jak upośledzeni wolicie gównoburze. Ew. propozycje w komentarzach.
  • 33
@Lux_Aeterna: zrozum, ze my nie spamujemy tego tagu, raz na kilka dni pojawia sie jakis post, glownie po to aby zawolac wszystkich tych ktorzy z nami grali, naprawde nie rozumiem tego bolu dupy, nikomu tym krzywdy nie robimy.
@Huffy: Bo najłatwiej jest dotrzeć do ludzi, nie tagujemy po to aby robić komukolwiek na złość, więc proponuje się opanować, dać sobie na wstrzymanie i tyle - posty od kitza czy od kogoś innego kto z nami gra pojawiają się raz na kilka dni, uważam że nikomu tym krzywdy nie robimy.
@endriu92: To to już wiesz, że robicie. Mnie osobiście bardzo krzywdzi to, jak widzę słowa DOMINANDO ORANDO ALE JESTEŚMY ZAJEBIŚCI pod tagiem dla spokojnych mireczków.
@endriu92: nie wiem po co siedzisz dalej pod tagiem pod którym nikt Cie nie chce i który służy do przekazywania całkowicie innych informacji. Masz problem ze sobą? Ze sprawnością intelektualną może? :/

Na samej górze tagu masz nawet #!$%@? banner który jasno określa cel tagu.