Wpis z mikrobloga

Najbardziej bawi mnie płacz po każdym zamknięciu większego prywatnego serwera xD Jakby w ogóle nikt nie był świadom, że prędzej czy później każdy prywat wypierdioli. Ale jak to hurr durr nie możecie zamykać pieprzony Blizzard xD #!$%@?, że ludzie stojący za prywatami popełniają zwykłą kradzież własności intelektualnej, my chcemy vanile xD A jeszcze bardziej bawią mnie te słowa o setkach tysiącach graczy którzy odwrócili się od retaila xD Gdzie był te setki tysięcy na tym nostalarousie? Średnio 12k graczy w peaku to setki tysięcy? Czy może te 800k zarejestrowanych kont z których połowa nie wbiła nawet 2lvla?

Sam lubiłem vanile, sam chciałbym pograć na takim oficjalnym serwie, ale jak widze wasze #!$%@? i płacz na 20 postów jaki to blizz zły, całe to nakręcanie nienawiści na blizzard to mi sie rzygać chce. Retail taki #!$%@? przecież, mimo, że to nadal mmo z największą ilością subów 5mln, ale wow umiera c'nie? xD Dlaczego nie ściśniecie dup i nie pójdziecie grać na tych wspanialych prywatach?

Mam propozycje, utwórzcie sobie tag @prywatneserwerywow, #!$%@? mnie to, że jest tag #nostalrius - za każdym razem jak pojawia sie nowy serwer prywatny to znowu robicie syf. Ile można czarnolistować?

Also, zauważyłem, że community tego akurat serwa jest strasznie toksyczne - spróbuj tylko powiedzieć zle słowo na vanile albo obronić retaila - wyzwiska, obrażanie i blokowanie bo a nóż argument będzie trafny xD
#wow #worldofwarcraft i nowy tag dla prywaciarzy #prwyatneserwerywow
  • 13
@GromorG: Zauważ że wiele osób przestało grać na retailu i nie gra na żadnych prywatach, mimo że by mogli. Nie chcą grać na wod bo według nich wow to obecnie gówno.
Powinni stworzyć 1 serwer ( testowo ) i zobaczyć ile ludzi będzie grało na ich wersji vanilla wow na retailu. A nie chcą bo to wymaga więcej zachodu, odkopania starych plików - częsci starych talentów blizz już nie posiada do
@Blyat: Zgadzam sie, ze stworzeniem takiego serwera - przynajmniej nie byłoby takie płaczu wszedzie. Ale podnoszenie argumentu ze sklepem to akurat w przypadku blizzarda fail, stary, pokaż mi inne mmo, które w swoim sklepie ma tylko gówno warte mounty i pety.

Jak jednak miałby funkcjonować ten serwer? Progresywny, czyli po vanili dajemy TBC i znowu płacz ze chcą vanile? Czy do osranej śmierci progess naxxa i osobne serwery na każdy dodatek?
@GromorG: Utworzyć serwer vanilla ( do porzygu - bez progresu ) i jak komuś się znudzi to przenosi na tbc albo na woda i jedzie dalej. Myślę że wow vanilla to nie tylko naxx - więc nie uogólniaj. Fajnie byłoby pograć na takim serwie i zobaczyć świat nie dotknięty zmianami , świat bez fly mountów gdzie rajdy na stormwind/ogrimmar musiały przejechać przez pół świata wbić się do miasta i wywalczyć drogę