Wpis z mikrobloga

@Elthiryel: To jest #!$%@? dramat. #!$%@? mi dzień doszczętnie.
Rozumiem, jak by wyszedł Silvio i powiedział, że Sinisa jest zwolniony, bo mają wielki plan odbudowy. Latem będzie 200 mln na transfery, a przeprowadzi je nie wiem, Jurgen Klopp, Jose Mourinho czy inny trener z pierwszych stron gazet. Wtedy spoko, zwalniają trenera, bo mają lepszego. Ale #!$%@? #!$%@? #!$%@? mać Cristian Brocchi? Faktycznie trenerski autorytet, teraz to LM jest nasza!
@rooger: Widzisz, kibice Milanu pocieszają się, że gdzieś tam jest Manchester United, który wydaje w jedno okienko budżet pięciu okienek Milanu, zatrudnia gwiazdy, a nie osiąga wiele więcej od nas ;)

Ale fakt, że Milan jest największym pośmiewiskiem współczesnego futbolu, jak by nie patrzeć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jamtojest: Kurde szkoda, nie wiem czy śmiać się czy płakać...
Liczyłem na to, że Micha dostanie wolną rękę w sprawie transferów i będzie fajnie. No ale jak widać nie będzie fajnie dopóki w Milanie jest duet Berlusconi & Galliani. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rooger: Liverpool właśnie zaczął, jak się wydaje, zmiany w dobrym kierunku. Wzięli trenera z osobowością i charakterem, dali mu wolną rękę i spokój, żeby mógł popracować, zapoznać się z sytuacją itd. Nikt go na razie nie rozlicza, ma czas na poukładanie tego i poważny start od nowego sezonu.

A Milan? Szkoda gadać, kolejny raz rozpieprza to, co było zbudowane i wszystko od nowa, z kolejnym amatorem na ławce....