Wpis z mikrobloga

#rozdajo #rozdajosteam #steam #gry
Szalony ja. Rozdam jednej osobie grę Space Engineers na steam jako prezent.
Zasady:
Plusujesz i piszesz dowcip w komentarzu.
o 21:37 wylosuję jedną osobę, która stanie się szczęśliwym posiadaczem symulatora kosmicznego inżyniera!
Jeśli tylko zaplusujesz, albo twój żart będzie nie śmieszny nagroda przechodzi do następnej osoby!
Powodzenia!
  • 63
  • Odpowiedz
@Tymariel:

Pociąg. Przedział sypialny. Na górze koleś, na dole koleś. Nagle z góry - prosto na twarz tego na dole - zaczyna lecieć gówno.
- Proszę pana, proszę się obudzić! Zesrał się pan!
- Nie śpię...
  • Odpowiedz
@Tymariel: Facet właśnie skończył uprawiać seks z 7 letnim chłopcem...
Dziecko ucieka z łóżka i z płaczem zwija się w kącie.
Facet obraca się na plecy wzdycha i mówi:

-Ale się #!$%@?ło odkąd mama nie żyje co synek
  • Odpowiedz
@Tymariel: Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia:
- #!$%@? mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w ogóle!... Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź! Bo powiadam wam:
- Kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Amen. Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia:
-
  • Odpowiedz
@Tymariel:
II wojna światowa. Marszałek Żukow wychodzi z gabinetu Stalina zdenerwowany, na korytarzu zaklął i mruknął "A to #!$%@? wąsaty!".
Ale przed drzwiami stał oficer Ochrany i zareagował natychmiast pytając:
- Co powiedzieliście towarzyszu?!
Żukow na to, że nic.
- No to wrócimy do gabinetu tow. Stalina i wyjaśnimy sprawę! - powiedział oficer.
Wrócili więc i oficer melduje:
- Towarzyszu Stalin, ja będąc na służbie usłyszałem jak marszałek Żukow powiedział: "A
  • Odpowiedz
@Tymariel: Pewien żydowski chłopiec uwielbiał czytać książki, przeczytał już każda którą miał w domu i w bibliotece. Pewnego dnia zapytał w księgarni czy mają książkę której wcześniej nie czytał.
Stary pracownik wyjął stara, zakurzoną książkę spod lady zatytułowaną ŚMIERĆ i powiedział że może mu ją sprzedać za 10 szekli, ale chłopiec nie może nigdy otworzyć jej na ostatniej stronie.
Chłopiec kupił ją i przeczytał, bardzo mu się podobała, jednak był bardzo
  • Odpowiedz
@Tymariel: Przychodzi strapiony Jasiu ze szkoły do domu i pyta się taty:
- Tato, wytłumaczysz mi coś?
- Oczywiście, synku! Jak ja ci coś wytłumaczę, to tak zrozumiesz, że już zawsze będziesz wiedział!
- No to powiedz mi, co to znaczy: TEORETYCZNIE i PRAKTYCZNIE?
- No dobrze. To idź najpierw się zapytaj mamy, czy dałaby murzynowi za 2000 dolarów. Jasiu idzie do mamy i pyta:
- Mama, dałabyś murzynowi za 2000$?
  • Odpowiedz
@Tymariel: Murzyn łowi ryby na brzegu rzeki, w pewnym momencie łapie złotą rybkę.
- Murzynie, murzynie, wypuść mnie, a spełnię jedno Twoje życzenie!
Murzyn myśli, myśli i mówi:
- Okej, złota rybko. Wiesz, zawsze chciałem być kwiatem.
Wypuszcza rybkę do rzeki, a ta nagle wyciąga nie wiadomo skąd wielki sekator i obcina murzynowi jaja!
- Co to ma znaczyć, rybko?! - wyje murzyn, zwijając się z bólu na ziemi. - Chciałem
  • Odpowiedz
@Tymariel:

Do sypialni, w momencie zakładania przez tate prezerwatywy, bezceremonialnie wkracza maly Jasio.
Żeby ukryć swój stan, tata udając, że niby nic się nie dzieje schyla się i szuka czegoś pod łóżkiem.
Co robisz? - pyta Jasio
A szukam kota - odpowiada tatuś.

  • Odpowiedz