Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: No ja mam w T-mobile, ale ja zarabiam i wydaję z kartą conajmniej te 200 zł na miesiąc a ona by tyle nie wydawała. Pobierają 6 zł jeśli tego nie zrobi...

a jak jest w mBanku? jakieś warunki do zwolnienia z opłaty za kartę?
  • Odpowiedz
@gumis112211: W mBanku 5 transakcji miesięcznie kartą aby była darmowa. Może dziecko mBanku - Orange Finanse Cię zainteresuje? Konto, karta jest bezpłatna. Jeżeli siostra chciałaby korzystać z bankomatów to trzeba wykonać 5 transakcji miesięcznie żeby wypłaty były darmowe. Jeżeli nie chce bankomatów to nie musi wykonywać transakcji, wszystko będzie za darmo.
  • Odpowiedz
@gumis112211: T-Mobile jest całkowicie za darmo jeśli nie ma się karty oraz w sytuacji, gdy wyrobi się naklejkę zbliżeniową (jednorazowa opłata to 15 zł) i nie potrzeba mieć do tego celu karty debetowej, w końcu w wielu miejscach można płacić zbliżeniowo, zawsze coś. Pytałam o to dziś w Wirtualnym Oddziale i chyba sobie taką naklejkę wyrobię, o ile nie zrobili mnie w ciula. :P
  • Odpowiedz
@Justyna712: A chodziło właśnie o to żeby było darmowe całkowicie łącznie z kartą. Wybór padł na mBank, bo mieli tą promocję, że dają 500 zł przy korzystaniu z karty i wydawaniu,. Umówiłem się z siostrą, że przez pierwsze 5mc to ja będę korzystał z karty (tankując, płacąc itd. bez problemu będę przelewał 1000 zł i wydawał 250 w ciągu miesiąca). A ona za to dostanie 500 zł za free. Będzie się
  • Odpowiedz