Wpis z mikrobloga

BARDZO DOBRE MIEJSCE NA ZADANIE TEGO PYTANIA XD

@Felonious_Gru: wiesz, może jakaś różowa podpyta babcię... z drugiej strony: przez wypok przewinęło się już parę starszych osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@simperium: Moja teoria jest taka, ze farbują na z pełnej siwizny czarną farbą za 8zł (gdzie normalnie dobra farba kosztuje 20-25zł do zmiany o 2-3 odcienie),a potem noszą aż znowu włosy nie będą śnieżnobiałe
  • Odpowiedz
jako rzecznik odpowiem, weź czarny pisak zamaluj nim kartkę papieru, pomocz w wodzie rzeczona kartkę.

@Xuzon: to miałoby rację bytu, gdyby farbowały na czarno... ale wszystkie babeczki jak jeden mąż: na fioletowo :D .

chyba jakaś nowa moda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@InsaneMaiden: druga młodość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@simperium: to fioletowa płukanka do blond włosów tylko to działa na zasadzie rozjaśnienia "żółtego" odcienia do takiego zimnego blondu a te babcie po prostu wlewają jej za dużo i później ten fiolet farbuje włosy a nie rozjaśnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to fioletowa płukanka do blond włosów tylko to działa na zasadzie rozjaśnienia "żółtego" odcienia do takiego zimnego blondu


@sutex_big_fan: gwoli ścisłości to działa na zasadzie ochłodzenia koloru, a nie rozjaśnienia :) z resztą wypowiedzi się zgadzam
@simperium: akurat dzisiaj widziałam taką babcię z niebieskimi włosami z okna tramwaju we #wroclaw i śmiechłam wewnętrznie :D
  • Odpowiedz