Wpis z mikrobloga

W red-bull mobile masz starter za 9zł z internetem LTE bez limitu (100GB). Internet jest "darmowy" przy utrzymaniu ważności konta czyli wychodzi 50zł na 3 miesiące. Do tego potrzebujesz modem z obsługą LTE (120zł) lub telefon.
@SyVie: o widzisz. Ja też się tam zaraz sprowadzam. Jak na razie ogarnąłem jedynie Multimedia (120Mbit). Jest jeszcze Orange Supernova, ale nie wszędzie (pech chciał, że akurat w moim bloku nie ma jeszcze ;f), za to prędkości do 600Mbit. Ciężko mi będzie przenieść się z symetrycznego gigabita na 120Mbit, ale cóż - jakoś to zniosę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta - nie warto sobie głowy zawracać.
dzieki Mirki, już troche poczytałam, troche obczaiłam... Oferty dupy nie urywają, ale co zrobić. Dla mnie najważniejsza jest umowa z jak najkrótszym terminem max 12 mc.
@soft1house: zaproszę na parapetówkę xD
@pudelkoPoButach: Moj kumpel ma. Testuje i poki co zachwala - to przemyślenia:)
Aero. I ewentualnie pakiety 30gb/30zł/30dni, najbardziej opłacalne. Doładujesz, masz przyzwoite warunki netu mobilnego. Nie doładujesz, masz ofertę zupełnie darmową (bez limitu, powolną, co godzinę rozłącza, ale za darmo). Żadnej umowy, zero zobowiązań.