Wpis z mikrobloga

@ayylmao: Miałem Andersona 80 jako napastnika i całkiem fajnie mi się nim grało, poza tym, ze ma słabe wykończenie i marnowałem wiele setek. Lepiej mi się gra Insigne 83 na lewym skrzydle niż Cuadrado na prawym.
@Olivaster: nie gówno prawda, tylko tak jest. Pereyra im bliżej bramki przeciwnika, tym więcej sytuacji marnuje. Ma idealną kartę na CM, ale na CAMie to marnowanie potencjału lepszych kart na tej pozycji w Serie A.
@ayylmao:

Ja bym przede wszystkim kupił El Shaarawiego SIF zamiast Andersona (ok. 60-70k). U mnie jest fenomenalny, statystyki chyba 78 meczy, 42 bramki na skrzydle.

Insignie 84 też jest solidny, ale nie dla mnie z powodu 3 gwiazdek skills.

Środek coś bardziej zwinnego, więc Mertens i mimo całej mojej sympatii chyba Ninja na Marchisio, lub wtedy Pereyrę w miejsce Belga.

Ewentualnie zmień ustawienie na 4:3:3 (2) i zostaw Pereyre i Ninje.
@ayylmao: Ja miałem 89 i byłem zadowolony, nie drybluje się nim jakoś wybitnie, ale co ma to wsadzi. Dasz mu Huntera i raczej narzekać nie będziesz mógł. Jeśli coś bardziej mobilnego wolisz to Dybala, który jest dobry, ale gorzej sobie radzi przy dośrodkowaniach, a ja jednak wole napastnika, który z każdą piłką sobie jest w stanie poradzić.

Statystyki nie były jakieś wybitne ponad 100 meczy i ok 60-70 bramek, ale nie
@wisakoy: widzę nie tylko ja szanuje Joveticia w tej fifie jak #!$%@?. W składzie za 15k robi mi miazgę na fałszywej dziewiątce, pierwsza liga wygrana. Teraz po 3 meczach 3 porażki, 3 razy przeciwnicy wychodzili przy stanie powyżej 3:0 i zaliczało mi walkowera z mojej strony :|
@mightydong: Jojo jest bardzo uniwersalny, ale jeśli miałbym wybór Fif Higuain, a Jojo to wybór jest prosty. Jak dla mnie Jovetic jest na równi z Dybalą, ale ja od czasu do czasu dośrodkowuję, więc dlatego używam Jovetica.