Wpis z mikrobloga

Mireczki moje kochane, powiedzicie mi - ostatnio widziałam, że to całe "wapowanie" stało się popularne i szczerze mówiąc, jestem zakochana w tych wieeelkich kłębach dymu wypuszczanych z płuc (jeden z powodów, dla których jeszcze pale fajki to właśnie to uczucie wypuszczania dymu z płuc). ()
Stąd moje pytanie - ile musiałabym zainwestować, żeby mieć taką przyjemność wapowania? Nie chcę na początek wydawać dużo pieniędzy, jeśli to możliwe.
#epapieros #epapierosy
helpawkorona - Mireczki moje kochane, powiedzicie mi - ostatnio widziałam, że to całe...

źródło: comment_oyvvbNdFGJi4zl5hM7sZ01ZgZDkDWQwh.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@Zgrywus1: jest masa popularnych sprzętów nawet ego nie miały takiego fejmu a przez lata wszyscy to tłukli evica też ma masa ludzi ale to sprzęt z wyższej półki
  • Odpowiedz
@helpawkorona: jeśli chcesz tak zrobić to joyetech aio producent znany, parownik w nim to cubis czyli to co proponowałem wyżej do evica. Cena niższa niż ijust a produkt nowszy i ciekawszy np podświetlanie zbiornika lq (ile to musi prądu #!$%@? zbędny bajer ale jest)
  • Odpowiedz
@Dorken:
@helpawkorona:
też tak uważam, przy dobrym sprzęcie efekt jest murowany że ci się spodoba więc ta 100 to będzie stracony hajs. Ale jeśli naprawdę chcesz to aio będzie najlepszym pomysłem do 100 zl
  • Odpowiedz
@helpawkorona:
tu masz calkiem spoko faq (bylo lepsze, polskie ale niestety spadlo z rowerka), jak to przeczytasz mozesz przegladac youtube w poszukiwaniu recenzji roznych sprzetow. Od siebie doradze ze lepiej przeznaczyc raz wieksza kwote niz rozlozyc to w czasie i przenosic sie z jednego urzadzenia na nastepne.

http://onvaping.com/guides/beginners-guide-to-vaping/

Co do kanalow recenzujacych sprzet polecam ripptrippers i twisted420, z polskich zdaje sie ze sofly jest w miare profesjonalnie zorganizowane, nie sa do konca obiektywni (poza sofly ktorzy nie maja materialow sponsorowanych) ale napewno prowadza recenzje w
  • Odpowiedz
@Oszczer: tak, jestem, sprzęt jest bardzo dobry ;) zbiorniczek uzupełniam raz dziennie, góra dwa razy jak nie chce mi się z rana to dolewam wieczorkiem, grzałka chodzi bez zarzutu a to już będzie hmm ponad tydzień? nie pamiętam. Ładuje pod koniec dnia i mam cały dzień palenia. dzięki, tobie i innym polecającym :)
@helpawkorona: ej, nie wiesz tego póki nie spróbujesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@helpawkorona: pozwolę sobie wtranżolić swoje 3 grosze.
Jeśli szukasz czegoś "na szybko" do wywalania wielkich chmur i do używania raz na dzień i tanio - ijust2 jest jakaś opcją. Jego wady to błyskawicznie psujący się przycisk (3 mies. normalnego używania - normalnego czyli wapujesz cały dzień), po jakimś czasie niestabilny gwint i niska jakość wykonania - upadek na 99% go rozwali. Dodatkowe wady to niskie oddawanie smaku i niskiej jakości grzałki - starczają albo na 10 dni albo na 3 miesiące. Skąd różnica? Albo chcesz czuć jakiś smak i wapować w miarę bezpiecznie (bez tony nagaru i obrzydliwego posmaku) albo nie, wtedy "cebula-masterzy" wyciskają i trzy miechy.

Vaptio P1 i Ego AIO (dorzuciłbym tu jeszcze Nautilus mini) - nieco wyższa jakość wykonania, za to znacznie mniejsza chmura i smak (jest więcej różnic, ale tym się interesujesz).

W końcu Evic VTC mini, ogniwo do niego i Cubis - duże chmury, oddaje pełen smak liquidu, w miarę niezawodny, bezproblemowe napełnianie. Za to droższy znacznie. No ale coś zadrożs Ewentualnie Subtank ale to przestarzałe rozwiązanie - Cubis ma to samo i jest nawet odrobinę tańszy na
  • Odpowiedz
@IsraelKilman: riptrippers niestety nie jest wiarygodny - zawsze ocenia poprawnie i pozytywnie o ile hajs się zgadza. Na reddicie za wspomnienie go bez przeklinania masz tonę minusów.
  • Odpowiedz