Wpis z mikrobloga

Mireczki moje kochane, powiedzicie mi - ostatnio widziałam, że to całe "wapowanie" stało się popularne i szczerze mówiąc, jestem zakochana w tych wieeelkich kłębach dymu wypuszczanych z płuc (jeden z powodów, dla których jeszcze pale fajki to właśnie to uczucie wypuszczania dymu z płuc). ()
Stąd moje pytanie - ile musiałabym zainwestować, żeby mieć taką przyjemność wapowania? Nie chcę na początek wydawać dużo pieniędzy, jeśli to możliwe.
#epapieros #epapierosy
helpawkorona - Mireczki moje kochane, powiedzicie mi - ostatnio widziałam, że to całe...

źródło: comment_oyvvbNdFGJi4zl5hM7sZ01ZgZDkDWQwh.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: @Oszczer: @Waspin: @IsraelKilman: @Zgrywus1: @Dorken: To jeszcze przed zakupem zapytam - znalazłam swojego starego efajka (model ego c5 plus). Z niego nie mogłam uzyskać większego dymu niż ze zwykłego papierosa co mnie skutecznie zniechęciło () jak z tym eGo AIO KIT - jest różnica duża czy nawet nie opłaca się kupować, bo mogę się spodziewać
helpawkorona - @TymRazemNieBedeBordo: @Oszczer: @Waspin: @IsraelKilman: @Zgrywus1: @D...

źródło: comment_tAe9qIt3g9e26d2n8NXaGl1OPvN0YF8h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jest nieco więcej, ale zdecydowanie mniej niż np na Cubisie czy nawer na ijust2.


@Waspin: o kurcze, teraz to już mi namieszałeś kolego :P bo po powyższych komentarzach byłam gotowa kupować ten eGO AIO bo wszyscy zgodnie twierdzili, że leszy niż ijust2. Różnica kwotowa dla mnie żadna, więc nawet mimo opnii psujących się, lepiej zainwestować dla większej chmurki w tego iJUST2?
  • Odpowiedz
@Waspin:
@helpawkorona:
tak jak kolega wyżej mówi, jeśli chcesz dużej chmury i jakości wykonania to nie za 100zł bo nie mielibyśmy boxow itp tylko wapowali z tych zabawek po stówce.
Dlatego polecany był evic z cubisem dużą chmura smakiem i jakością wykonania. A zestawy za sto to kompromis pomiędzy ceną a efektami i jakością (poza ijust2 tam nie ma żadnej jakości to zabawka do wyciągania kasy) (w ogóle
  • Odpowiedz