Wpis z mikrobloga

@trololo55: wolny rynek... sporo ofert ma nawet butelkę wody i kawkę na trasie dla pasażerów dodatkowo. Darmowe wifi, ładowanie telefonu itp.
Ale nie jadą za darmo (50zł biorę za 400km)... dwie osoby z tyłu i jedna z przodu.
@kostya: nie ma PB na tej trasie.
  • Odpowiedz
@fstab: ej wlasnie patrze na bla bla. To co ja jezdze do pracbazy wycenianie jest na 11 cebul w jedna strone .Kuzwa moze by wozil talibow za dyche. 80 zeta za jedna dniowke ( ͡ ͜ʖ ͡)()
  • Odpowiedz
@jestem_legenda:
O NIE, KONKURENCJA SIĘ DOWIEDZIAŁA!
Ja wyprowadziłem zapalniczkę 20A, jakbym miał coś jeszcze podpiąć. No i wpinam tam ładowarkę dla pasażerów z tyłu.
  • Odpowiedz
@fstab: jak jesteś skłonny do takich poświęceń aby obniżyć koszty podróży to raczej nie powinieneś w ogóle jeździć własnym autem bo ewidentnie cię na to nie stać.

Kiedyś nawet wziałem kilka razy kogoś z bla bla, ale wozić dupe jakieś naburmuszonej siksy albo innej sieroty po to by zaoszczędzić kilkadziesiąt lub nawet kilkaset zł... no sorry wolałem mieć swięty spokój.

@SquashPL: dokladnie, to nie jest biznes...
  • Odpowiedz
@fstab: wyprowadź jeszcze ze 2x ładowarkę USB po 2A, bo czasem ktoś może ładowarki zapomnieć z domu i co wtedy?

Aaa: w pendolino dają gazetki pokładowe i jakiś wybór dzienników. Mógłbyś wziąć przykład i zapewniać GazWyb, Rzepa, Fakty i Mity, Nasz Dziennik - żeby każdemu pasowało:)
  • Odpowiedz