Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam niedrogiego hostingu. W okolicach 100-200zł na rok. Najważniejsze to bardzo duży transfer (najlepiej nieograniczony) + bardzo szybkie łącza + 50GB przestrzeni dyskowej. Oglądałem zenbox ale z tym więcej problemów niż pożytku. Teraz stworzyłem konto na hostinger i zamierzam przetestować.
#hosting #php
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Faja: też fajna. Szukałam ostatnio czegoś nowego bo home po 8 latach przedstawił nam wspaniałą ofertę - praktycznie ten podstawowy pakiet za jedyne 800 rocznie, plus VAT. :)
  • Odpowiedz
@Faja: Mała porada: nigdy nie kupuj czegoś, co jest nieograniczone, bo w istocie nie wiesz jaki jest prawdziwy limit. Są hostingi bez limitu powierzchni. Jedne robią problemy przy 10GB, inne przy 100GB, jeszcze inne przy 1000GB. Z transferem jest podobnie. Porównaj to dla nielimitowanego internetu w sieciach komórkowych. Niby nielimitowany, ale po przekroczeniu X GB, obniżają prędkość do 16-64kb/s, co w praktyce oznacza niemożność korzystania. Firmy hostingowe także mają narzędzia
  • Odpowiedz
@SagaS: Dobrze, a nawet bardzo dobrze. To jest (a właściwie była, bo dawno nie musiałem korzystać a w międzyczasie było jakieś łączenie się z inną firmą) jedna z lepszych stron tego dostawcy. Odpowiadają szybko i nie marudzą nawet, jeśli technicznie problem jest bardziej po stronie rozwiązań użytkownika niż samej usługi. Zgłosiłem do nich 4-5 "ticketów" i zawsze mi pomogli ... i to skutecznie ;)
  • Odpowiedz