Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! Chcialam sie Was zapytac, co sadzicie, jakie macie zdanie o spotkaniach we 4 osoby? Oczywiscie chodzi mi o seksy ;) mi i mojemu niebieskiemu raz sie takie cos przytrafilo, spotkalismy sie z para, nie ukrywam poznana przez internet ;) najpierw poszlismy na piwo, zapoznac sie i pogadac, a nastepnie umowilismy sie na drugie spotkanie w wiadomym juz celu :) oni mlodzi,zadbani, studenci, my tak samo, podobalo nam sie bardzo, wypilismy sporo, to byl moj pierwszy (i jedyny :P ) raz z rozowympaskiem ;) no ale... Potem troche mnie meczyly wyrzuty sumienia, ze to niemoralne, ze tak sie nie powinno itp. Z ta para kontakt nam sie urwal, drugi raz nigdy nie probowalismy, chociaz wiem, ze niebieskiemu sie podobalo. Jakos temat miedzy nami wygasl, ale czasem sie zastanawiam, czy by nie sprobowac jeszcze raz. Macie jakies doswiadczenie jezeli chodzi o czworokaty? Co o tym uwazacie?
#seksy #zwiazki #grupowe

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 20
OP: @bluehawaii91: no niby nie, a jednak, mam wrazenie, ze malo jest takich osob, ktore by sie na to odwazyly i ogolnie, ze jakby sie ktos o tym dowiedzial, to by byl hejt do konca zycia, no bo jak to tak, porzadna dziewczyna ;)
@oreze: jestem rozowympaskiem :P
@drazekorsarz: sam #!$%@? z mojego watku, jakby to mialo byc dla atencji to bym nie pisala anonimowo. Nie wierzysz, ze
@sokytsinolop: do OP: polecę Feynmanem - A co Cię obchodzi co myślą inni? Ty masz się dobrze czuć, a nie oni. Jak pozwolisz obcym ludziom rozgrywać swoim życiem to robisz to źle. Znam parkę, która żyje w otwartym związku i im dobrze z tym. Jeśli komuś to przeszkadza to jest to tylko jego problem, a nie twój.
blah: Fajna sprawa, próbowaliśmy kiedyś w warszawskiej Lavie - niestety tam nie spotyka się "studentów", raczej starszych, teraz raczej szukalibyśmy kogoś w podobnym wieku. Generalnie jak sprawa Wam to frajdę, to róbcie swoje. Przy okazji, wymiana partnerów i wielokąt, czy tylko seks równoległy? Zazdroszczę, że znaleźliście kogoś przez net, my mieliśmy problemy - czy to na zbiorniku czy datezone ;)

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących:

poligamista: Wytłumaczy mi ktoś jak można oglądać jak twoja kobieta jest ruchana przez obcego fagasa i potem mówić sobie czułe słówka?
Autorko podoba Ci się stały układ w którym jesteś lalą do ruchania i facet jest tak znudzony tobą, albo traktuje cię jak pospolitą dziwkę? No niestety taka prawda, jesteś dla niego warta tyle co pierwsza lepsza ściera, tyle, że nie musi ci płacić, a ty spełniasz swoje fantazje. Może jeszcze
aeb7ef881f: @chanequa: wawa
@sokytsinolop: blah, tylko wymiana :) a i my już nie jesteśmy studentami, to było kilka lat temu pod koniec studiów :)
@sokytsinolop: poligamista, tak ufamy sobie i tak, tworzymy udany związek,nie udawany, jesteśmy małżeństwem. mój facet nie jest mną znudzony i nie zmuszał mnie do tego, mam swój rozum. i tak, jestem porządną dziewczyną. To, że ty uprawiasz seks tylko pod kołdrą i przy zgaszonym