Wpis z mikrobloga

@travikk: Przykre jest, że #!$%@? wykopki krytykują Mira co wrzucił zdjęcie fajnego steka. Sam poluje na dobre steki i jak złapie dobry to na prawdę myślę o nim kilka dni i staram się wrócić tam drugi raz. Zawsze wyciągam portfel (od dziewczyny dostałem zwykły czarny) i telefon bo mi ciśnie w kieszeniach bo jestem gruby od steków m.in.

Ile kosztował i jak był wysmażony? brałeś jakieś dodatki?
@PiersiowkaPelnaZiol: Synu, nie jestem w stanie przeżreć tego to co kupuję. Tutaj w Polsce. Tak, tak! I nie #!$%@? jako łoś przy rozbiórce azbestu.
Zaręczam - dmuchane buły z mielonym psim penisem, ani słodkie zakalce z krowim szmalcem nie goszczą w moim menu.
Ja jem, wy żrecie.
XDDD tu internet i może sobie wrzucać co mu się żywnie podoba, ale dziwi mnie jak smutne musisz mieć życie by ci to przeszkadzało. Uwielbiam takich bóldupców jak wy XDDD HURR DURR USUŃ TO #!$%@? NIE CHCE TEGO WIDZIEĆ, JEDYNIE NA CO MNIE STAĆ TO WRZUCENIE KOSMONAUTY, TO JEST PRAWDZIWE KONTENT POWTARZAM KONTENT.


@PiersiowkaPelnaZiol: pewnie, ze moze :) chyba nie zczailes ze moim wpisem chcialem cie nakierowac, ze nikt nie ma
@qweasdqweasd: Portfel sam wyciągam i kładę bo mi jest niewygodnie jak siadam, a zegarek? To zegarek, czasem może mimowolnie mignąć w kadrze. Nie dbam o takie pierdoły. Autor zdjęcia pewnie też.
Wszechobecne oburzenie, ale jestem ciekaw ile osób tutaj łącznie z autorem zdjęcia potrafi powiedzieć czym charakteryzuje się dobry stek, jakie mamy rodzaje mięs itp. xD Skisłem.