Wpis z mikrobloga

#boks Dobra Panowie i Panie, wasze typy na Joshua vs Martin, Abraham vs Ramirez i Pacquiao vs Bradley. Joshua powinien ogarnąć Martina do 5 rundy, lepiej mu sie walczy z wielkimi rywalami, mniejszy White sprawiał mu tylko problemy. Anthony jest prze kozak i mysle ze zdobędzie dzisiaj tytuł. Abraham to stary wyga i wielki mistrz, liczę ze upoluje dzisiaj Ramireza, najlepiej przez KO żeby nie było wałków. No i Pacman vs mniejsza wersja Evandera Holyfielda, liczę na Manny'ego, koniec kariery, prawdopodobnie ostatnia walka i dobrze byłoby zakończyć ją wygraną. Chociaż lubię Timothy'ego i się mnie da w przyszlosci jeszcze kilka dobrych walk. Jedno jest pewne, bedzie to starcie na kosmicznej szybkości, obaj cholernie szybcy, dynamiczni. Jednak TeamPacman ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
Witajcie, pierwszy post tutaj. Bradley podobał mi się ostatnio w walce z Riosem i myślę, że może też mieć większą przychylność wśród sędziów. Daję mu spore szanse. Jeżeli chodzi o Martina i Joshuę, to spora niewiadoma, myślę, że Martin może sprawić niespodziankę, a że jest underdogiem, to będę mu kibicował. Abraham pokazał się trochę ze słabej strony ostatnio, ale wydaje mi się, że może dać radę.
  • Odpowiedz
@KyloRen: Joshua wygra przez KO ale nie bez problemów to raz, Abraham przegra nie wiem jak ale przegra, natomiast Pacman pożegna się z karierą przegrywając swoją ostatnią walkę z Bradleyem.
  • Odpowiedz