Wpis z mikrobloga

Mireczki z #android #ios #windowsphone mam do was pytanie. Jestem posiadaczem #lumia640 od marca 2015, jednak krótko mówiąc #windowsphone ma tak upośledzone aplikacje, że postanowiłem zmienić telefon. Interesuje mnie półka cenowa +- 1000zł. Zastanawiam się nad Xiaomi Redmi Note 3 (jednak wolałbym zeby bylo mniej niż 5,5 cala). Przechodziłem z androida na windowsa z nadzieją, że będzie stabilność i apki normalne, jednak szkoda strzępić ryja jak porównać między systemami. Jak możecie pomóc to bym prosił ( ͡° ʖ̯ ͡°) I jak to jest z ios (może złoty środek)( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 20
@fervi: Właśnie tak też się zastanawiam bo w tej samej cenie 5s i redmi note 3. Ale czy warto ryzykować używkę (bo np bateria jak bedzie mniej niz dzień trzymać to lipa). A też doświadczenia z Ios nie mam ;/
@fervi:Szczerze jak mam zapłacic tyle samo to już jakoś przyzwyczaję sie do 5,5 cala. Też taka myśl przechodzi czy nie dopłacic 2 tyle i mieć na długo np iphona 6 (tylko tak jak wspominalem nie mialem iphona i nie wiem jak będzie mi sie podobał)
@marianteam: Spoko, ale pamiętaj, że to jest Polska - tu można w dupę rodaka ruchać, a policja nic nie zrobi. Wszelkie chińskie sklepy są o wiele bezpieczniejsze od alledrogo

Weryfikuj 10 krotnie
@marianteam: przez allegro się nie opłaca. Z gwarancją to ściema a placisz tylko za pośrednictwo. Na ibuygou masz możliwość wykupienia 2 letniej gwarancji za 5 dolarów. O wiele łatwiej załatwić problem w przypadku awarii telefonu z renomowanym chińskim sklepem niż z cwaniakiem z allegro. Warto na ibuygou zrobić price match lub poszukać kuponów tu na mirko aby kupić telefon taniej.
@marianteam: Redmi Note 3 Pro 3/32 DANIELNOTE3 20$ ważny do 15.04
Redmi Note 3 Pro 2/16 DRNT3PRO16 20$ ważny do 21.04
Redmi Note 2 TDD DANIELNOTE2TD 26$ ważny do 21.04
Redmi 3 DANIELREDMI3 13$ ważny do 18.04
XiaoYi Sport Camera DANIELCAMERA 11$ ważny do 18.04
Mi4s DANIELMI4S 16$ ważny do 21.04
Mi4c 2/16 DANIELMI416 34$ ważny do 21.04
Mi 5 32gb BIAŁY DANIELMI532 16$ ważny do 14.04
Mi 5 64gb BIAŁY