Wpis z mikrobloga

@Czepialski: ja #!$%@?, jak patrzę na facetów z kucem to zastanawiam się co jest z Wami #!$%@? nie tak? te wasze włosy wyglądają jak gówno, a część jeszcze nie potrafi się #!$%@? umyć xD no offence, co trzeci polak się nie myje, więc statystycznie jest całkiem ok. ale ludzie, trochę samokrytyki... nosić długie włosy tylko po to, żeby je upinać w jakiegoś #!$%@?, przetłuszczonego śledzia?

w normalnym kraju 1 na 10
@Czarny_Klakier: Zaprawdę, powiadam Ci, nie muszę, gdyż wiem. Jakbyś wyjął kij z dolnej części pleców, dostrzegłbyś zabawę językiem, ale że nie wyjąłeś - Twoja strata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam douczyć się interpunkcji #pdk
@krozabalka: Już odpowiadałam na ten zarzut, ale powtórzę jeszcze raz. Wiem, skąd pochodzi i co oznacza wspomniany frazeologizm. Zauważ - zarówno Ty, jak i @Czarny_Klakier - że napisałam "tnij", nie "kończ". Przerobiłam go sobie na potrzeby tego wpisu i użyłam jak najdalej od właściwego kontekstu. Naprawdę, słowem można się bawić i nie jest to grzech. Ale jeśli czujecie się lepiej, bo pokazaliście, że wiecie, to dobrze; w sumie fajnie, że wiecie,