Wpis z mikrobloga

@Gumaa: No widać, że straszne sianko się zrobiło, jeśli chcesz, to mogę Ci podpowiedzieć, jak to ogarnąć, ale i tak bez lekkiego cięcia i tak się nie obędzie, bo zniszczeń mechanicznych nie da się już naprawić, a jeśli ich szybko nie usuniesz, to będą postępować coraz wyżej... I wyżej... Ogólnie przepiękny masz kolor włosów :3
@tracheotomia: ej ej! Nie tak prędko xD Popatrz kto wrzucił post, potem na mój nick. Chyba się trochę różnią? (ʘʘ)

Ja co prawda mam długie włosy. W pozycji głowy jak na powyższym zdjęciu prawie do tyłka, ale pytałem po prostu bo nie widzę w tych końcówkach na zdjęciu nic strasznego. No a się nie raz przekonałem, że płeć piękna widzi więcej ( ͡º ͜ʖ͡
@Gumaa: O cholerka, rzeczywiście, wybacz mi Mirrczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) piękne musisz mieć włosy, uwielbiam takie długie ( ͡° ͜ʖ ͡°) za rok będę miała do tyłka, ale jak na razie walczę o to, żeby były zdrowe i piękne, mam chyba nawet taką lekką obsesję...
@tracheotomia: czy tam piękne... Parę razy mi różowe mówiły, że ładne, ale jak dla mnie - włosy jak włosy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zapuszczam w sumie jakieś 3,5 roku, a u fryzjera byłem tylko raz, niecały rok temu przyciąć końcówki.
Planuje też od dłuższego czasu się w jakąś odżywkę zaopatrzyć (ostatnio fryzjerka mi posmarowała czymś i nawet fajne to to było ( ͡ ͜ʖ
@Gumaa: Mireczku, długie to nie zawsze ładne, podcinać się powinno 1-2 cm co trzy miesiące, no chyba że tak Ci się nie niszczą, choć to norma. Jeśli masz raczej proste włosy, to odżywka bez protein, czyli raczej z jakimiś owockami albo olejkami, do tego zabezpieczanie końcówek serum z silikonem, i miód malina :D
@Gumaa: Ojej () to w takim wypadku możesz używać spokojnie protein raz na jakiś czas, na zdrowie Ci wyjdzie:3 jakbyś był ciekawy, co i jak, to ja w temacie włosów siedzę już ponad rok i troszkę ogarniam, także mogę coś doradzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)