Wpis z mikrobloga

@Rosuene: strasznie mnie to boli, bo ewidentnie - coś jest źle zarządzane. mają tyle placówek w całej polsce (często w kapitalnych lokalizacjach), a biznes jakoś chyli się ku upadkowi. dlaczego gdzie indziej dasię, a w społemie się nie da? piękny przyład polskiej marki i coś nie działa :(
  • Odpowiedz
@lewy__sierpowy: wyższe ceny niż biedronki i tu jest powód, właśnie na miejsca ich weszły biedronki, mogli by spróbować przebić ich asortymentem, wiele marek brakuje w biedronkach, takie polo ma więcej asortymentu niż biedronki i daje rade może tędy droga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rosuene: wyższe, wyższe - to prawda. tylko dlaczego? na czym oszczędza biedronka? na pewno nie na pracownikach, bo ci ponoć mają naprawde przyzwoite warunki. pozwala sobie na niższe ceny ze wzgledu na ilosc placówek?
  • Odpowiedz
@lewy__sierpowy: No warunki mają dobre, sam mam paru kolegów tam, im większe doświadczenie tym lepsza płaca czyli prawidłowo, biedronki mają sporo produktów robionych dla nich, może dzięki ugodzie z producentem idzie taniej nabyć i taniej sprzedać
  • Odpowiedz
@lewy__sierpowy: Ja mam taki sam ból. Społem miało okazję aby zdobyć na rynku krajowym wręcz monopol. Mieli i silną markę i punkty w kapitalnych miejscach. Zamiast tego firma od dekad wegetuje a biedronki i lidle rozepchały się łokciami po całym kraju. Żal.
  • Odpowiedz
@lewy__sierpowy: Polskie Stowarzyszenie Spożywców Społem to założona w bodajże 1883 roku pierwsza polska organizacja chroniąca prawa konsumentów.
Dowiedziałem się tego wczoraj na wykładzie, więc się chwalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz