Wpis z mikrobloga

Miałem wolne 15 minut i odpaliłem sobie #wiadomosci w #tvp z ciekawości co tam słychać po hehe zmianach kadrowych. Materiał pod gazetopolskim tytułem 'kto ocenia Polskę' już zapowiedział sążny materiał. To, co jednak tam #!$%@? przeszło najśmielsze oczekiwania... W skrócie:

1. Niemieckie lewaczki z Europarlamentu oceniają Polskę w pisanej rezolucji, jakim prawem skoro to lewaczki i (uwaga!) w przeszłości również należały do lewicowych partii. Zaskakujące, co nie? Bo redaktorka powiedziała to w tonie ujawnienia konspiracji

2. Powyższe rewelacje o lewaczkach z lewacką przeszłością szkalujących Polskę (Polska=rząd PiS) opierane są na, cytując, 'jak donosi portal niezależna.pl' xD

3. Potem rewelacje komentuje telefonicznie europoseł PiS. I tyle wystarczy, co nie? Słynny pluralizm a la Jack Kursky

4. Następnie przypomnienie, jak to Guy Verhofstadt 'atakował Beatę Szydło, co redaktorka zaznacza dobitnie. Atakował, pamiętajcie. Krytyka to lewacka nowomowa.

5. Potem wypowiedź dziennikarki, uwaga! Tak, zgadliście! WSIECI! Mowa o zgniłych elitach europejskich, ktore pierw szkalowały Orbana, a teraz tak samo niezłomną Panią Szydło.

6. Na szczęście, puenta podnosi na duchu strwożonych oblężeniem twierdzy. Jak donosi CBOS, który nie jest już lewacką machiną propagandy, uspokaja, że PiS popiera całe jebitne 38% ;) A reszta to tam 18 i niżej, nie ma co się bać!

Tak się robi materiały kochani, #dobrazmiana, nie to co za PO jak wszędzie manipulowali!

#neuropa #4konserwy #bekazpis #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazprawakow #kukle #pis #polityka
Pobierz KazachzAlmaty - Miałem wolne 15 minut i odpaliłem sobie #wiadomosci w #tvp z ciekawoś...
źródło: comment_oqZ9g45V6lyyktMECg4ki7XHelGF8IsD.jpg
  • 48
@Mesmeryzowany: ale w EP są frakcje, które trzymają się razem i PO akurat trzyma z lewakami. To nie jest jakaś tajemnica. Dobrze kiedyś powiedział jakiś nielewak z parlamentu, że Europa ma teraz większe problemy niż wewnętrzne sprawy Polski. No ale przecież niedługo w Polsce będą strzelać do bocianów jak to Tusku powiedział.
@Kazach_z_Almaty: ale przezywasz. Wcześniej media były takie same tylko w drugą stronę. Byłeś przyzwyczajony przez te 8 lat. Nagle zmiana o 180 stopni to nie dziwne że szokuje. Ja nie oglądam TV jak PO zaczęło uprawiać swoją propagandę i nie będę oglądał jak PiS uprawia swoja.