Wpis z mikrobloga

Miałem wolne 15 minut i odpaliłem sobie #wiadomosci w #tvp z ciekawości co tam słychać po hehe zmianach kadrowych. Materiał pod gazetopolskim tytułem 'kto ocenia Polskę' już zapowiedział sążny materiał. To, co jednak tam #!$%@? przeszło najśmielsze oczekiwania... W skrócie:

1. Niemieckie lewaczki z Europarlamentu oceniają Polskę w pisanej rezolucji, jakim prawem skoro to lewaczki i (uwaga!) w przeszłości również należały do lewicowych partii. Zaskakujące, co nie? Bo redaktorka powiedziała to w tonie ujawnienia konspiracji

2. Powyższe rewelacje o lewaczkach z lewacką przeszłością szkalujących Polskę (Polska=rząd PiS) opierane są na, cytując, 'jak donosi portal niezależna.pl' xD

3. Potem rewelacje komentuje telefonicznie europoseł PiS. I tyle wystarczy, co nie? Słynny pluralizm a la Jack Kursky

4. Następnie przypomnienie, jak to Guy Verhofstadt 'atakował Beatę Szydło, co redaktorka zaznacza dobitnie. Atakował, pamiętajcie. Krytyka to lewacka nowomowa.

5. Potem wypowiedź dziennikarki, uwaga! Tak, zgadliście! WSIECI! Mowa o zgniłych elitach europejskich, ktore pierw szkalowały Orbana, a teraz tak samo niezłomną Panią Szydło.

6. Na szczęście, puenta podnosi na duchu strwożonych oblężeniem twierdzy. Jak donosi CBOS, który nie jest już lewacką machiną propagandy, uspokaja, że PiS popiera całe jebitne 38% ;) A reszta to tam 18 i niżej, nie ma co się bać!

Tak się robi materiały kochani, #dobrazmiana, nie to co za PO jak wszędzie manipulowali!

#neuropa #4konserwy #bekazpis #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazprawakow #kukle #pis #polityka
KazachzAlmaty - Miałem wolne 15 minut i odpaliłem sobie #wiadomosci w #tvp z ciekawoś...

źródło: comment_oqZ9g45V6lyyktMECg4ki7XHelGF8IsD.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
Czy wy nie możecie zrozumieć, że przez 25 lat nie było w tym państwie pluralizmu medialnego?


@Preacher123: oczywiście, a najlepiej o tym może zaświadczyć 19 latek - prawda?

ale tak nachalna propaganda jest zawsze wtedy, gdy rządzi pis

@aviatorka6: poprzednie ich rządy były już dawno, ale wydaje mi się że propaganda wtedy była jednak mniejsza
  • Odpowiedz
@megawatt: ja pamiętam, że przestałam oglądać tvp, jak już po przejęciu władzy przez PO dziennikarze niepokorni zatrudnieni w tvp jeszcze za rządów pis całe wydania Wiadomośi poświęcali krytyce nowego rządu, a przed zmianą władzy opiozycji (jak nie byo czego się doczepić, to czepiano się źle dobranej koszuli Tuska). sprawdziłam właśnie i wtedy, kiedy ja przestałam oglądać czyli 2009-2010 naczelnym był Karnowski xd
  • Odpowiedz
@megawatt: Masz do czynienia z prawicowym młodzieńcem wychowanym na Ziemkiewiczu i innych odkrywaczach ukrytej Prawdy. Fiksacja na punkcie GW, charakterystyczne słownictwo (środowisko mainstreamu) to potwierdzają.
  • Odpowiedz
Czy możesz mi w takim razie podać media, które miały podobne możliwości do środowiska np. Adama Michnika?


@Preacher123: oczywiście, że nie - tyle, że Wyborcza (i Agora z wyłączeniem portalu gazeta.pl) dysponuje niezłym warsztatem i jest w miarę rzetelna co powoduje, że należy do prasy opiniotwórczej - niestety tego samego nie można powiedzieć o mediach "niezależnych" (które są tak na prawdę organem prasowym partii) mającymi fatalny warsztat, a ich rzetelność
  • Odpowiedz