Wpis z mikrobloga

#quantumbreak #xboxone Jestem gdzies w polowie drugiego aktu i mam strasznie mieszane uczucia co do gameplay'u. Starcia na pewno o niebo lepsze niz w Alanie Wake'u, ale i tak mam w razenie, ze w nowych Tomb Raiderach, Uncharted czy Gears of War bylo to o niebo lepiej zrobione. Nie czuje frajdy, kiedy musze wpakowac piec mocy i dziesiec magazynkow w jakiegos tanka, ktory po prostu idzie przed siebie. No i ten nieszczesny serial. Pierwszy odcinek ogladalem z mysla o skipnieciu, jakby mi ktos wylaczyl gre na pol godziny i wyslal na msze w ramach odpoczynku. Grafika miejscami bardzo fajna, duzo szczegolow, ale dalbym sobie glowe uciac, ze w niektorych momentach rozdzielczosc jest nizsza niz nawet te 720 p i czuje sie jakbym gral na kineskopowym tv. Fabula perspektywiczna, zatem idziemy dalej:)
  • 6
rozdzielczosc jest nizsza niz nawet te 720 p


@miknan: Gra jest w 1080p. Ten mit o 720 wziął się stąd, że w 720p jest oświetlenie dynamiczne. No ale w bf4 oświetlenie dynamiczne było w 320p niezależnie od platformy i jakoś nikt nie miał z tym problemów. To mniej niż 720p musiałeś sobie wyobrazić xD
@4554: Masz jakies info w tym temacie? Bo wszedzie widze, ze gra jest w 720p, a co najwyzej niektore tekstury podbijane do 1080p. Golym okiem widac, ze przy 1080p to to nawet nie stalo. A to ze mniej niz 720p to juz moze faktycznie sie czepiam;)
Dzieki, przejrze, ale juz nawet kij z tym, bo doszedlem do walki z zolnierzami majacymi juz jakies moce. Kiedy po smierci zastygali w czasie, a walczac z pozostalymi mozna bylo ich tracac jak kukly - dla takich efektow moge zapomniec o rozdzielczosci:)