Wpis z mikrobloga

Mireczki, ile znacie języków obcych? Jak dobrze je znacie? Jak wyglądała wasza nauka ich? Jakich się uczycie? Jakie chcielibyście poznać? Otwieram dyskusję na temat wszystkiego związanego z językami
  • 28
@1tona: Czy ja wiem czy słabo? Może to nie poziom reddita gdzie większość pisze jakby na co dzień redagowali gazety, ale zdecydowanie wypok jest powyżej stron takich jak Onet czy inne tego typu portale gdzie wypowiedzi to ściek.
@anwaldt: Nie mówię że to źle czy coś, bo oczywistym językiem jest tutaj angielski i to akurat dobrze. Ale ciekawiło mnie czy nie ma tu kogoś znającego jakiś afrykański czy azjatycki język, chętnie bym z taką osobą porozmawiał.
@Lysy_i_slepy: znam niemiecki polski,angielski slabo, i jako ze w dzieciństwie duzo oglądałem czeskiej telewizji to tez cos wiem niz przecietny Polak...no i po slasku godom
@jumperkaa: Ale ja nie mówiłem tego żeby Ci wypomnieć wymienianie języków których się uczysz, bo czasami już w trakcie nauki zna się sporo. Po prostu ja w moich językach których się uczę póki co jestem tak tragiczny że to bardziej ciekawostka niż realna wiedza.
Nie, ja go po prostu znam od dziecka, ale będę się uczyć jeszcze niemieckiego z tym że od podstaw, więc początki ze tak powiem będą nudne bo to potrafię