Wpis z mikrobloga

Chcę wziąć telefon z Playa. Który bardziej polecacie, Huawei P8 Lite, czy Motorola Moto G (2015)?
Huawei ma więcej ramu i jest lżejszy, za to Moto G ma czystego androida i nieco lepszą baterię.
No i takie właśnie szczegóły różnią te telefony, dlatego sam już nie wiem.
Fajnie, gdyby wypowiedzieli się też mirkowie, którzy mieli do czynienia z tymi telefonami.
A, i nie mam ochoty bawić się w jakieś custom romy itp. Najwyżej zrobię debranding.
Pozdro
#p8lite #motog #motog3 #play #telefony #android

Który lepsiejszy

  • Huawei P8 Lite 50.0% (25)
  • Motorola Moto G (2015) 50.0% (25)

Oddanych głosów: 50

  • 10
  • Odpowiedz
@extralion: używam moto od momentu jak wyszło i pewien ci że trochę żałuję że nie poczekalem na premiery kolejnych modeli moto (X i Play). Ogólnie telefon jest super! Nie zawiesza się, nie zwalnia. Aparaty mają super jakość. Nie mogę powiedzieć żeby coś mi przeszkadzało w tym telefonie. Ale jednak czuję niedosyt bo nowsze moto są ciut mocniejsze i mają więcej pamięci

No i też pytanie do ciebie, telefon chcesz kupować w
  • Odpowiedz
  • 1
@extralion: ja mam G2 i nie narzekam, nawet po aktualizacji do android M bateria dostała drugie życie i na sot wytrzymala ostatnio 4,5h. Na p8 lite zapomnij o takim wyniku. Z drugiej strony nie każdemu odpowiada czysty soft choć nova luncher całkiem spoko załatwia sprawę
  • Odpowiedz
@extralion: jeżeli chodzi o awaryjność to sprzedaliśmy niewiele sztuk ok. 20-30 Motoroli i wróciły dwie na serwis i mniej więcej w tym samym czasie mogło pójść ponad 100 sztuk Huawei p8 lite a wrócił tylko JEDEN na serwis
  • Odpowiedz