Wpis z mikrobloga

#rozdajo

A teraz, gdy mam waszą uwagę, przejdę do rzeczy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Za 9 dni jestem umówiony na zabieg usunięcia nerki u dr @sorek, dlatego piszcie w komentarzach wszystko co wam przyjdzie do głowy nt. życia w #uk. Każdy tip, porada, ciekawostka się przyda. Opisujcie wasze pierwsze dni na #emigracja, z czym mieliście problemy, jak je rozwiązaliście.

Zasady rozdajo:
1. Rozdajo kończy się 48h od opublikowania tego posta.
2a. Autor komentarza o największej liczbie plusów wybiera 3 klucze Humble Bundle spośród wszystkich 12.
2b. Autor komentarza o drugiej największej liczbie plusów wybiera 3 klucze Humble Bundle spośród pozostałych 9.
2c. Autor komentarza o trzeciej największej liczbie plusów wybiera 3 klucze Humble Bundle spośród pozostałych 6.
3. Losowy plusujący otrzymuje pozostałe 3 klucze.
4. Zielonki też biorą udział.
5. Autorzy najprzydatniejszych / najciekawszych komentarzy otrzymają gifty steam. Kryterium to moja subiektywna opinia.
6. Nagrody z pkt 2 i 5 kumulują się. Jeśli komentarz dostanie najwięcej plusów i jednocześnie uznam go za najprzydatniejszy to autor dostaje 4 gry.

Po zakończeniu rozdajo wymienię wszystkich wygranych w komentarzu i wyślę PW do każdego. Przyznawanie nagród może trochę potrwać, bo muszę pytać was jakie tytuły wybieracie, więc zwycięzców proszę o cierpliwość. Nagrody postaram się przesłać jak najszybciej. Jeśli wątpicie w prawdziwość rozdajo, to prześledźcie moje starsze posty. Kilka osób może za mnie poświadczyć :)

Klucze z Humble Bundle:
01. [Steam] Duet
02. [Steam] FORCED
03. [Steam] Antichamber
04. [Steam] Magicka + 2 DLC
05. [Origin] Dead Space
06. [Origin] Dead Space 3
07. [Origin] Burnout Paradise: The Ultimate Box
08. [Origin] Medal of Honor
09. [Origin] Mirror's Edge
10. [Origin] The Sims 3 + High End Loft Stuff + Late Night + Date Night
11. [Origin] Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising
12. [Origin] Populous

Gry kupione na różnych #steam sales w postaci giftów:
01. Grand Theft Auto Collection (GTA III, VC, SA, IV + oba DLC, nie zawiera piątki)
02. Fallout Classic Collection (Fallout 1, 2, Tactics)
03. Mass Effect
04. The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
05. Red Faction Guerrilla Steam Edition
Nobody - #rozdajo

A teraz, gdy mam waszą uwagę, przejdę do rzeczy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

...

źródło: comment_MgsYRhSIbTfKQOVuouowRjPJvPD4XsIx.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Nobody:
1.Przyzwyczaj się do tego, że w UK jest zupełnie inna mentalność. Ludzie są mili i uprzejmi nawet dla nieznajomych więc nie zdziw się jak na ulicy jakas miła babcia z uśmiechem na ustach powie Ci "good morning". Odpowiedz jej też z uśmiechem i nie patrz na nią jak na wariatkę.
2. Kup sobie karte SIM z angielskim numerem telefonu.
3. Załóż konto w banku. Oczywiście najpierw zorientuj się w ofercie.
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz:
Cebula? Niech bedzie i po twojemu. Na cholere mam kupowac przejsciowke jak dziala? A jesli bedzie chcial zostac na dluzej to polecam przejsc na angielskie gniazdka. Lepsze niz europejskie.
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz:
To moze zle sie sprecyzowalem :x
Uzywam tego w przypadku ladowarki ktore mam zawsz w plecaku, jako ze ladowarka to male napiecie to smiga fajnie.
W przypadku innego sprzetu bym odradzal, jako ze nie raz mi wywalalo korki, albo sobie wymienialem fusa samego i niespodzianka dziala.
Tak wiec, wybacz za niedoprecyzowanie.
  • Odpowiedz
@roball: Od 3 lat słyszę to prawie codziennie i nie mam pojęcia jak się na to odpowiada. Wiem że na "How do you do" odpowiadzasz "How do you do" ale jak na "You alright"?!
  • Odpowiedz
@roball:
Plastikowa karta z National Insureance Number wyszla z obiegu. Sam NIN dalej jest w uzytku, z tym ze teraz jest sam list z numerem, a nie karta.
  • Odpowiedz
Koniec rozdajo. Dziękuję wszystkim za komentarze i dobre rady.

Zwycięzcy, czekajcie na wiadomość ode mnie. Trochę to zajmie, bo zanim wyślę PW do kolejnej osoby muszę czekać na odpowiedź poprzedniej.

Klucze z HB
1. @HyperX - odebrana nagroda
2. @roball - wysłane PW, czekam na odpowiedź
3. @Old_Postman
4. @kriss7676 - losowy plusujący http://skew.pl/rozdajo/wynik.php?id=17270561

Gifty
1. @HyperX - odebrana nagroda
2. @Old_Postman
3. @Alasthor
4. @elsaha
5. @Kuciniak :)
  • Odpowiedz