Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo mirki, mam pytanie dość #!$%@? krępujące xD
Jestem normalnym facetem, koło trzydziestki, poznalem ostatnio fajną kobiete. Wszystko szło w dobrą stronę, jest coś fajnego między nami. Nie jest to długa znajomość, kilka tygodni. Dodam, że długi czas nie miałem kobiety i przyszedł czas na pierwsze seksy. Lizanko, lodzik, wszystko cay i #!$%@? doszedłem zanim weszłem xD Lipa jak uj, co nie?
Myślicie, że laska bedzie widzieć we mnie jeszcze mężczyznę? Sam też czuje jakby we mnie się coś wycofywało. Co się stao, co robić, jak żyć? Laska niby wszystko obróciła w żart i mówiła, że nic się nie stało, ale wiadomo, mówić a myśleć
proszę o poważne odpowiedzi
#zwiazki #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
sadassa: Do OP'a. Od początku.
"wszedłem" c:

Po drugie - to normalne. Dawno nie było seksów. Co więcej, spodziewaj się, że będzie tak przez jeszcze jakiś czas. To normalne, babeczka Cię podnieca, dawno nie moczyłeś i tak czy siak Twoje ciało mówi Tobie w ten sposób, że długo czekało na tę chwilę c:

Po jakimś czasie samo przejdzie. Ale powtarzam. Nieważne ile masz lat. Długa przerwa w seksach tak działa.

Pozdrawiam