Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow Naprawdę uważacie, że jak różowy pasek jest ładny, zgrabny, zadbany to ma łatwo w życiu? Nie wydaje mi się, co prawda nie jestem mega laską, ale jak mam okresy, że wyglądam dobrze to nikt mi nic nie daje za darmo, tak samo muszę chodzisz po szemranych pracodawcach na dziwne rozmowy by mieć co jeść, tak samo płacę karę jak nie mam biletu. Jakie sa te bonusy, których nie widzę? Po prostu ludzie sie na ciebie częściej patrzą, faceci obserwują(kto lubi być obserwowany, chyba nikt), są mili, ale w taki sposób, że czujesz, że to nie jest bezinteresowne i stoi za tym beniz. W sumie ładne kobiety są trochę jak celebrytki, mają dużo darmowej uwagi, ale to jest po prostu gapienie się, propozycje kawy z jakimś dziadkiem który cię wypatrzył na przystanku (creepy). Duzo obcych ludzi cię niepokoi co jest wręcz minusem jak jesteś spokojną osobą. Gdzie są te hordy facetów, którzy chcę mnie utrzymywać i spełniać moje życzenia? Może mój level urody jest na to zbyt niski. Na mirko pisze jak byk, że ładne mają cudowne życie. I nawet, że brzydka ma lepiej niż brzydki facet na co śmiecham srogo, tylko ktoś kto jest facetem-ofiarą może to napisać. Brzydkie dziewczyny naprawdę mają smutno o ile nie mają jakiejś wielkiej siły psychicznej (ale skąd ją brać jak cię gimby w autobusie wyśmiewają od pasztetów co drugi dzień). To co mirki, jestem za mało ładna i jak jeszcze się mocno postaram i włączę do garderoby sukienki to moje życie stanie się bajką? Jestem miła w pakiecie. Ogólnie nie chodzi tu o mnie. Piszcie jak to u was w otoczeniu wygląda. Czy żeby cieszyć sie tymi mitycznymi bonusami ładnej trzeba jeszcze trochę manipulować? Miec poczucie, że na wszystko się zasługuje i nie mieć skrupułów?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: ma łatwiej, uwierz mi. Fakt są tak jak piszesz często osoby które na siłę udają że są miłe (facet) bo tylko chce jednego, a odnośnie innej kobiety, zżera ją zazdrość, że Ty jesteś ładna, zadbana (oczywiście nie wszystkie takie są) idziesz do urzędu gdzie siedzi jakiś facet 40+ to możesz puścić mu oczko czy coś, a nuż pójdzie jakaś sprawa szybciej - a jak jesteś brzydsza? to oleje to i
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: bo nie wystarczy tylko wyglądać. Jak masz w ręku karabin, to nie znaczy, że jesteś żołnierzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba umieć to wykorzystać, a sporo ładnych loszek to potrafi, stąd taka opinia.
Ale skoro szukasz kogoś do zakochania, to po co ten ból dupy? Jak potrzebujesz atencji i bolca co drugi tydzień to spoko, ale jak chcesz czegoś więcej, to 'każda potwora znajdzie swego amatora'
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Widac to swietnie wsrod emigrantow do UK czy Niemiec. Tubylcy oferuja duzo wieksza "chec zrozumienia" ladnej kobiety, nawet jak mocno kaleczy jezyk, niz brzydkiej, o niebieskich nawet nie wspominajac i przez to po prostu kobiety maja duzo latwiej w pracy.
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: tak jak napisał kolega powyżej "Trzeba umieć to wykorzystać, a sporo ładnych loszek to potrafi". Co mnie zastanawia to czemu niby brzydki facet ma lepiej od brzydkiej panny? Nie przesada z tym wyśmiewaniem brzydkich dziewczyn? To facetów pewnie wyśmiewają, zoba jaki frajer czy cuś. Więc na czym polega ta przewaga?
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Nie jest tak kolorowo jak stulejki myślą, ale też nie ma co kłamać, że ładne kobiety nie są uprzywilejowane. Mogę z łatwością przypomnieć sobie kilka sytuacji, gdzie miałam łatwiej albo dostałam coś, bo się uśmiechnęłam. Nawet nie próbowalam niczego osiągnąć, po prostu tak wyszło. Więc tym bardziej te, które umieją uwodzić, kombinować i manipulować muszą mieć łatwiej. Wiadomo, że nie dostaniesz dobrej pracy i domku z basenem, bo jesteś ładna,
  • Odpowiedz
a3ebe43557: Żaden ból, raczej ironia. Mirko pisze bzdury o tym jak kobietom i to nawet średnim jest tak super łatwo, jeden uśmiech i już mają męża bilionera i dom z ogrodem. Przestańcie pisac takie głupoty bo się ośmieszacie. No chyba, że macie jakieś dowody. No i proszę rózowe paski o opisanie jakie to korzyści mają z urody. Może kwiatki? Jedna darmowa bułka w sklepie?

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
@sokytsinolop: To jakiś żart? Dziewczyno, czy Ty czasem wychodzisz z domu? W klubie, pubie itd. drinki ma praktycznie wpychane do ręki. Większy dekolt czyni cuda. Ładna dziewczyna z łatwością potrafi wcisnąć niejednego jelenia w #friendzone, który zrobi za nią praktycznie WSZYSTKO ( i nawet nie mów mi że nie, wystarczy poczytać mirko). Owszem, ładnej kobiecie o wiele łatwiej znaleźć przystojnego, bogatego i ogarniętego partnera, nie mówiąc już w ogóle o
  • Odpowiedz