Wpis z mikrobloga

Mireczki zebrało mnie na żale odnośnie sondy na tak czy nie w @PolsatNewsPL: temat czy Polacy musza mieć mieszkanie na własność, odbiegnę tutaj trochę od tematu ale do rzeczy. LVL 26 mam żonę prace i mieszkanie w kredycie, nie korzystam z żadnych socjali i programów, tutaj zaczyna się moja gorycz, państwo finansuje ludzi słabych i cwaniaków którzy żerują na państwowych programach dla słabych życiowo a zabiera tym którzy są innowacyjni i cieżko pracują. #!$%@? mnie to ze są w ogóle takie programy czy jakikolwiek social, praca jest, rozwijać się można, szkolić i uczyć w pracy. Dlaczego mam płacić podatek od dochodów a ktoś inny dostawać mieszkanie socjalne za free, dlaczego działalność gospodarcza wiąże się z płaceniem czy się zarabia czy nie a nie liczy się to do lat pracy i z automatu jest się cwaniakiem, dlaczego na każdym kroku jest się karanym za staranie, jak ktoś może popierać partie lewicowe które oprócz swoich #!$%@? poglądów kulturowych (multikulti, pedały, gender i inne odchylenia od normalności) są priorytetem a kolejnym jest golenie zaradnych? Jestem zniesmaczony tym że biały heteroseksualny gość który spłodzi kolejnego Polaka tfuuu podatnika jest karany za to ze nie jest transem, czarnym, Żydem a jego dziadkowie to Niemcy, Azjaci i #!$%@? wie kto jeszcze, jak można popierać to co oferuje lewica, dlaczego partie jak kukiz czy korwin maja tak małe branie? Nie ogarniam tego Mireczki i szczerze mówiąc nie wiem czy ktokolwiek w tym popieprzonym kraju ogarnia ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gorzkiezale #polityka #lewackalogika #praca #zycie
  • 1
@MaC1u5: Gdyżponieważalbowiem społeczna gospodarka rynkowa oparta na wolności działalności
gospodarczej, własności prywatnej oraz solidarności, dialogu i współpracy partnerów
społecznych stanowi podstawę ustroju gospodarczego Rzeczypospolitej Polskiej.