Wpis z mikrobloga

Mircy nic mnie tak nie odrzuca u ludzi jak krzywe zęby... Najładniejsza laska, najprzystojniejszy facet stają się paskudni po otwarciu ust i pokazaniu krzywych, albo zniszczonych, paskudnych zębów.
Łatwiej mi chyba zaakceptować nadwagę (nie otyłość) niż zaniedbane zęby.

#oswiadczeniezdupy #rozowepaski #niebieskiepaski

Przeszkadzają wam krzywe zęby u innych?

  • Tak 28.3% (1340)
  • Nie 18.2% (861)
  • Sam mam krzywe 35.8% (1692)
  • Sprawdzam 17.7% (836)

Oddanych głosów: 4729

  • 76
@hazawwin: Ech, mój największy kompleks, to nie krzywe zęby, bo te mam generalnie proste i zadbane, ale progenia, czyli widocznie wysunięta dolna szczęka. Żeby to naprawić, musiałbym nosić z 2 lata aparat (ale lubię aparaty na zęby, a ładna dziewczyna z aparatem na zęby to mój fetysz ()), a potem operacja, gdzie przez rok miałbym opuchnięty ryj. Jednak nie to jest najgorsze. Najgorsze jest
@hazawwin: Mam dwa kiełki, uśmiechajac się wyglądam jak wampir :-P niestety moich rodziców nie stać na tak duży wydatek jakim jest apart dentystyczny, a mnie tymbardziej, także muszę czekać, az sama kiedyś się dorobie.
@wlan0: Najprawdopodobniej czeka Cię operacja szczęki i potem przesuwanie zębów. Nie zaleca się rozsuwania zębów tak, żeby zrobić miejsca na dwójki a potem je wkręcić bo z wiekiem dziąsła się podnoszą i będzie widać śruby.