Wpis z mikrobloga

Mircy nic mnie tak nie odrzuca u ludzi jak krzywe zęby... Najładniejsza laska, najprzystojniejszy facet stają się paskudni po otwarciu ust i pokazaniu krzywych, albo zniszczonych, paskudnych zębów.
Łatwiej mi chyba zaakceptować nadwagę (nie otyłość) niż zaniedbane zęby.

#oswiadczeniezdupy #rozowepaski #niebieskiepaski

Przeszkadzają wam krzywe zęby u innych?

  • Tak 28.3% (1340)
  • Nie 18.2% (861)
  • Sam mam krzywe 35.8% (1694)
  • Sprawdzam 17.7% (836)

Oddanych głosów: 4731

  • 76
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hazawwin: Mój kuzyn ma krzywe zęby, może nie jakoś drastycznie krzywe, ale ma. Gdy chciał założyć aparat ortodonta powiedział, że wyjdzie mu 14k. Za te pieniądze kupił samochód i jeszcze mu zostało. Według mnie trochę drogi interes.
  • Odpowiedz
@hazawwin: gardze wami. Obrażanie człowieka, o którym się nawet do końca nie wie... Coz, szkoda że nie mogę takich pałą lac tylko słuchać jaki to ja #!$%@?. Ja mam już 13 plomb, będę miał 18... Nie poszczescilo mi się, nie stać mnie zbytnio a będę musiał wydać jeszcze 4 tysiące na biały uśmiech, dodatkowo popadam w depresję. To wszystko wina jakiegoś choróbska i przeogromnego błędu stomatologa który wypial się na mnie
  • Odpowiedz
@hazawwin: Ja tam mam zajebiscie ale to zajebiscie krzywe zęby :D (morda też niewyjściowa( ͡° ʖ̯ ͡°) )
Jestem z piękną różową już 5 lat, nie mam problemu z kontaktami z innymi ludźmi.
Z tym można żyć, chociaż już odkładam pieniądze na naprawę tego syfu.
  • Odpowiedz
@TaoMachine: Koszt dwóch łuków aparatu razem z wizytami plus wstawienie 6 zębów to koszt 40 000 pln optymistycznie kalkulując, wiem to niestety z pierwszej ręki. Nie polecam także ortodontów Polsce bo stosują metody sprzed 20 lat, na zachodzie po zobaczeniu problemu powiedziano że nie wstawia się w tak wczesnym wieku zębów na śruby bo dziąsła się podnoszą, cała kuracja psu w ...
  • Odpowiedz
@hazawwin: dla mnie krzywe zęby nie są tak odrzucające jak ohydny odór z japy.
na zęby nie zawsze mamy wpływ, bo czasem zadziałają geny, a czasem inne czynniki. ale jak ktoś nie jest w stanie solidnie wyszorować paszczy i ew. czymś przepłukać, to to jest jakiś dramat. rozmawiasz z kimś i czujesz się jakby pies Ci pierdział w twarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Locked1986: gdzie w moim wpisie przeczytałeś ze kogoś obrażam? Nie podoba mi sie to, nie podobają mi się tez białe skarpetki do garnituru, ale nikogo z tego powodu nie zamierzam obrazac. Wyraziłam tylko swoją opinię
  • Odpowiedz