Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, trenuje sobie powoli od jakiegoś dłuższego czasu, przy 181cm ważę 88kg, wiek 3X. Szału nie ma ale jestem w formie. Lubię biegać więc większa waga odpada. Chciałbym jednak podskoczyć z wagą do 90kg, jednak to już nie takie łatwe bez suplementacji, której nie stosuje w ogóle.

Kolejna rzecz to regeneracja, trenuje sporo i dość mocno. Za to padam na drugi dzień. I tutaj moje pytanie ponieważ zastanawiam się nad HMB, raz pod regenerację, dwa by dobić do 90 kg.

Polecicie Mirki coś co warto kupić, choć mam tez świadomość że każdy jeden specyfik inaczej wpływa na każdego.

#mikrokoksy #silownia
s.....h - Hej Mirki, trenuje sobie powoli od jakiegoś dłuższego czasu, przy 181cm waż...

źródło: comment_rtfa8mtkZiwdVnErDYOOBJ6LcbkWW75P.jpg

Pobierz
  • 30
@stylishh: jak mozna robic tak zdjecia? Os obiektywu aparatu powinna byc na srodku fotografowanego obiektu. Jak obiektyw jest wyzej to tak jak na tym zdjeciu krotkie nogi. Jak od dolu robimy fotografie to wychodza zadlugie nogi. Gratuluje formy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
@incredible_innocent: ogolnie powinna byc gdzies wprowadzona ustawa 'its ok to have little calves' przy w miare rozbudowanych udach ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo bedzie koles cisnal grubo siady, cwiczyl lydy, uda #!$%@? super, a lydy dalej male, i co ? wszyscy sie smiejo z niego, dont skip leg day ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@energetyk2: Fotograf marny, ja ustawiony źle ale w sumie co ma piernik do wiatraka, to tylko zdjęcie poglądowe, żadne chwale się bo daleko mi do formy którą można by się chwalić. Odpowiedzi jak przystało na wykop, mijające się z moim zapytaniem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@incredible_innocent: ogolnie powinna byc gdzies wprowadzona ustawa 'its ok to have little calves' przy w miare rozbudowanych udach ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo bedzie koles cisnal grubo siady, cwiczyl lydy, uda #!$%@? super, a lydy dalej male, i co ? wszyscy sie smiejo z niego, dont skip leg day ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Ch-jogromPL: Dzięki haha ( ͡° ͜ʖ ͡
@shz: no sory ale ja zeby bylo mi widac lyde musialbym miec z 50cm, a to nieosiagalne dla mnie, mimo iz cwicze lydy co drugi dzien od 20 tygodni bardzo skrupulatnie to ciagle male, urosly wiadomo, ale dalej to za malo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@shz: no i #!$%@?, ja czesto chce sie bronic ze lyda = lapa, a to huuuuj prawda, ciagle udaje mi sie dzieki bogu trzymac w lydzie tyle co w lapie i sory ale to jest nieporozumienie, powinno byc min: lapa = lyda + 5cm
@Ch-jogromPL: kiedyś tak. Później jak schudłem to już nie sa. Ale od dziecka miałem większe łydki w porównaniu z pozostałymi częściami ciala. Ostatnio na siłowni jak tobołkiem przysiady to dwóch kolesi do mnie podeszło i zaczęło dotykać moich łydek :) i wielki murzyn tylko powiedział "woow ".
@Ch-jogromPL: no łydki że tak powiem po rodzinie, dziadek miał też spore. Mama jak na kobietę tez, no i teraz ja. U mnie odwrotnie jak u Ciebie, klatka słabo i najwięcej jej czasu poswiecam. Przy okazji, możesz podpowiedzieć jakieś ćwiczenia na tył uda i pośladki oprócz siadow? O ile z przodu udo mi się poprawiło i wyrównały (po kontuzji) to z tyłu słabo wyglądają i są otłuszczone...