Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki !

Mam sprawę !!

Kiedyś w eurobanku byłem zapytać się o kredyt i nie tylko tam bo też w bnp w którym ten kredyt finalnie wziąłem.
Po 3 latach z #!$%@? Eurobanku przychodzi mi pismo, że za prowadzenie konta i za korzystanie z karty (której nigdy na oczy nie widziałem!!) mam im zapłacić 223 zł !!!
Typowo Januszowe zagranie #!$%@? jego mać !!
Idziesz po kredyt, dajesz im dane, zakładają Ci konto bez Twojej wiedzy po 3 latach profit.
#!$%@? mnie ie coś !!
Dlaczego mi nie przysłali upomnienia po roku kiedy zadłużenie wynosiło 80 zł ???!!!!!
Jak to jutro rozegrać, bo jak się wkur*** to dzwonie na psy i zgłaszam próbę wyłudzenia pieniędzy !

#eurobank #bociepowiedz #problemy #truestory
  • 6
@BocianParalotniarz: No to przeczytaj co tam podpisałes dokladnie czy w bonusie nie dostałeś konta. Odpowiadając na Twoje drugie pytanie, wysłali Ci po 3 latach żeby dostać więcej hajsu. Najlepiej idź do banku i się dowiedz.
@Konrad07: #!$%@? mnie ta komuna. Staniesz na 3 minuty wracasz już Ci mandat wypisują, pójdziesz zapytać się o kredyt #!$%@?ą Ci konto bez Twojej wiedzy. Kiedyś w skoku żeby spytać się o kredyt musiałeś zapłacić 15 zł 'wpisowego'. JPRDL, i jak tutaj ma się odbywać jakakolwiek konsumpcja ???!!!! jak ja #!$%@? muszę zapłacić 350 zł #!$%@? bankowi i za mandat. ##!$%@?
@Konrad07: Wysłałem reklamacje, czekam #eurobank #reklamacje

Art. 60. Samoistne rozwiązanie umowy rachunku bankowego
Jeżeli umowa rachunku bankowego nie stanowi inaczej, ulega ona rozwiązaniu, gdy w ciągu dwóch lat nie dokonano na rachunku żadnych obrotów, poza dopisywaniem odsetek, a stan środków pieniężnych na tym rachunku nie przekracza kwoty minimalnej określonej w tej umowie.

Art. 731. Przedawnienie roszczeń ze stosunku rachunku bankowego
Roszczenia wynikające ze stosunku rachunku bankowego przedawniają się z upływem lat