Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: I co Ci przeszkadza w FM6?

ty masz manię na punkcie xboxa i że Cię zapiekła dupa po tym stwierdzeniu


Dorośnij. Nie przywiązuje się do rzeczy tak jak co niektórzy tutaj. Po drugie to nie ładnie pisać "ty" z małej litery.
@norbw74: będę pisał co chcę i żaden podludz mnie nie będzie pouczal :). I już wracając do tematu nie mam nic ani do Forzy ani do GT tylko stwierdzam fakt że AC to inna półka i to półka z którą konsole długo nie mogły konkurować ale jak widać ty masz manie i wszędzie doszukujesz się ataków jak Macierewicz zamachów. elo
@Adams_GA: Nie mam mani, jak jest inaczej to cytaty proszę.
O jakim GT piszesz? Coś mnie ominęło?
Z tego co wiem, nie masz xo. Zaciekawiło mnie skąd taka opinia i się grzecznie zapytałem. Ty zamiast odpowiedzieć, zaatakowałeś mnie. I to ja jestem fanatykiem?

będę pisał co chcę i żaden podludz mnie nie będzie pouczal
@norbw74: zaatakowalem Cię bo Cię nie lubię. wiecznie starasz się jakoś do mnie przyczepić i marnujesz mój czas. Nie wiedziałem że żeby grać w forze trzeba być właścicielem konsoli Xbox. faktycznie nie mozna mieć np wspolokatora z xboxem albo chodzić na turnieje do kumpla. już napisalem elo
szkoda na niego strzępić ryja :)


@top_czipsy: ty weź idź poszukaj kartki z pytaniami

Gdzie poczucie humoru?


@norbw74: mam je wobec ludzi których lubię i szanuję. Ciebie ani nie lubię ani nie szanuję i zablokowałem Cię już na długo przed tamtą akcją