Wpis z mikrobloga

@DrQ: Nie tylko ty. Nagle na ostatni wyścig sezonu wszyscy ćwiczą dwa tygodnie wstecz i cisną kosmiczne czasy, ciekaw jestem ile kółek ostatecznie będzie nabitych na tej Imoli, ale idziemy na konkretny rekord ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DrQ: Ja na odwrót, przed patchem nie potrafiłem jednego czystego kółka przejechać (może przypadek) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale teraz też już niestety czuję, że zbliżam się do limitu. Jedno jest pewne, jeszcze nigdy nie było takiego ciśnienia i takiego poziomu :)
@RealAKP: Pierwszy raz chyba uda mi się dostać na listę startową ;d
specyficzny tor jak na taką ruską maszynę, wydaje mi się, że może być niebezpiecznie.
60 min / średni czas 1:55 to jest 38 okrążeń, dobrze liczę?
full bak 15 lapsów, czyli słabo. Ja widzę 2 tankowania, czyli:
Start 37L
1 pit na 13 okrążeniu - 37L
2 pit na 26 okrążeniu - 37L
przy okazji za każdym razem koła
@podli: Jeśli dobrze pamiętam, to można zapisać sobie wcześniej w pitconfig presety, ale ze skrótami klawiszowymi może być gorzej. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może jakieś makra przez zewnętrzny program? Jeśli chodzi o zmianę opon, to trwa ona o wiele dłużej niż tankowanie, nie mówiąc o naprawach. Więc lepiej będzie zrobić może tak:
1 pit na 13 okrążeniu - 37L
2 pit na 26 okrążeniu - 37L +
@RealAKP: Po patchu wszystkie GT3 znacznie przyśpieszyły, mam tylko wrażenie, że BMW Z4 odleciało najbardziej, ale to pewnie moje narzekanie na Łysego. Na 1.4 widziałem, że spora część chłopaków kręciła po 20-30 okrążeń, a mimo to nikt nie przebił mojego czasu, wykręconego bez jakichś specjalnych przygotowań i treningów. Teraz karta się odwróciła ( ͡° ʖ̯ ͡°). W pierwszym i trzecim sektorze jestem w stanie nadążyć, ale tracę
@DrQ: dzięki za naprowadzenie na świetny pomysł z makr'em! jeszcze sprawdzę ale wydaje się działać wspaniale;] Jesteś bardziej doświadczony to ok. Czyli start 37L, 1 pit 37L, 2 pit 37L i gumki.
@RealAKP: wczoraj zrobiłem test, z botami to jest jakiś dramat...
Po 26 okrążeniach koła mają ~90%, dużo zaczynam tracić, więc chyba ja koła zmienię 2x. W picie tak na oko ok 2 sec trwa to dłużej, ale chyba warto.