Wpis z mikrobloga

pisze drugi raz bo sie cos nie dodalo. Nowy kask, rozmiar jak dla mnie. Wiadomo ze na razie ciasny, ale az czuje ze skorupa sie cala prezy, przez co nie moge opuszczac i podnosic blendy bo caly mechanizm jest naprezony. Szyba podobnie ledwo sie domyka. ulozy sie czy brac wiekszy?
#motocykle
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Gabu: mam nadzieje ze nie. A moze... Rozmiar jest moj, ale czuje ze calosc prezy. wiem ze srodek sie uklada ale blenda nie dziala poprawnie przez to naprezenie. Jak kask lezy luzem to jest Ok. Chyba wymienie na wiekszy no bo az tak byc nie powinno
  • Odpowiedz
  • 0
@mysteq: nikt mi nie dobieral. Ale tak, dostalem go poczta bo kolega z innego miasta jest. Wymiana to zaden problem wiec nie dramatyzuj. Pytanie czy ulozy sie to az tak, czy po prostu potrzebuje skorupy o oczko wiekszej
  • Odpowiedz
@bocznica: Mnie jak dobierał sprzedawca to pod czoło powinny ciężko wejść dwa palce (ledwo ledwo) oraz kask nie powinien się poruszać na boki (lekko wiadomo, żeby nie gniótł policzków). Ale tak jak @Gabu mówi. Nie ma opcji, żeby blenda się zacinała.
  • Odpowiedz
  • 1
@Tboom:
@mysteq: ja wiem jak kask powinien lezec i dlatego martwi mnie ze ten mechanizm blendy tak sie prezy. Poprosze jednak o rozmiar wiekszy bo wnetrze sie ulozy a blenda bedzie sie zacinac
  • Odpowiedz
@bocznica: zdecydowanie większy, pamiętaj że jeszcze kominiarka. Mnie gość naciągnąć chciał na szczękę. Z racji dużego łba miałem problem z doborem kasku i gość w sklepie nawijal mi makaron że się trochę rozejdzie itp. Kask się ułoży ale nie tyle. Umnie problem był, że cisnelo mnie na brodzie. dzięki temu mam jeden z cięższych kasków szczekowych. Jeśli chodzi o LS2 i rozmiar to sprawdź czy skorupa jest większa czy po
  • Odpowiedz
@bocznica: Kask musi ściskać dosyć trochę twarz na początku. Ja kupiłem za duży(taki mi doradzono Sic!) i teraz będę musiał kupić nowy, bo lata mi podczas ruszania głową.
  • Odpowiedz