Wpis z mikrobloga

@zirytowana_plaszczka: fakt, zajmowanie się tymi ,,pomniejszymi'' problemami jest zasłoną dymną przed głównymi zagrożeniami. Zastanawia mnie czy nawet teoretycznie: KNP, Razem, SLD w nowej formie czy cos nowego powstałego co doszłoby do władzy, nadal odwracaliby ,,kota ogonem'' dostrzegając jak w ostrej dupie gospodarczo jesteśmy. Moze o tym po prostu się nie mówi i te tematy są zapełniaczem ;x
@gibpotatoe: @gibpotatoe: Oczywiście że tak, nie mam co do tego wątpliwości. Przecież tu nie trzeba się nawet specjalnie męczyć, wystarczy rzucić hasło "hurr, durr aborcja, in-vitro, LEWACTWO" i już. Idealny elektorat, łatwy do rozgrywania i uważający się przy tym za "niezależnie myślących". Niepowodzenie zawsze można zrzucić na jakiś czynnik zewnętrzny a gawiedź i tak w to uwierzy xD
@zirytowana_plaszczka: wymówki będą latem: embargo od Rosji, susza czy inne cuda na kiju. No i brak wsparcia itp. Wracam do czytania tego wszystkiego na fejsie i czasami żałuję, przerwa od polityki zrobiła mi chyba dobrze bo mam mniej zmartwień. Gorzej, ze żadna strona nie ma dobrej recepty na poprawę, w sumie to za #!$%@? nie wiem na kogo głosować potencjalnie(biorąc pod uwagę rządy PiSu i ewentualne wcześniejsze wybory).